Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos aardewerk
Startprijs 20 EUR

Doos met 5 delen aardewerk 20e eeuw Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 50 EUR

Doos met ovenschalen, houders (verzilverd) en twee verzilverde schalen 20e eeuw Cond.: G

Doos aardewerk
Startprijs 30 EUR

Doos met 27 delen aardewerk, Engels en Duits o.a; Royal Worchester en Hornsea England, tevens bestek en glazen messenlegers.

2 Stoofjes
Startprijs 15 EUR

Twee stoofjes van beukenhout. Hollands 20e eeuw 28x25x16cm. en 13x18x15cm. Cond.: G

Art Deco dekselpot
Startprijs 60 EUR

Ronde dekselpot ,Weissenstadt, Bavaria,1e helft 20e eeuw,wit porselein met goud bewerkt,H. 21.5 cm.

Kolenbak
Resultaat: 20 EUR

MAssief eikenhouten kolenbak met gietijzeren handgreep. Achterop het originele kolenschepje. Binnenin met origineel kolenbakje van ijzer ca. 1920 38x34x46cm. Cond.: G

2 Spekstenen figuren
Resultaat: 112,5 EUR

1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G

Koperen wandarmen
Startprijs 20 EUR

VERVALLEN UIT VEILING

Lederen aktenkoffer, Presto
Resultaat: 35 EUR

Lederen aktenkoffer van het merk Presto 20e eeuw 33x46x16cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen wandlampen voor kaarsen 20e eeuw 37x39x27cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Geen vanafprijs

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

Staande halogeenlamp
Geen vanafprijs

Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Resultaat: 55 EUR

Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G

2 Porseleinen wandlampjes
Startprijs 20 EUR

2 Oude porseleinen wandlampjes met bloemmotief 20e eeuw 27x6,5x12cm. Cond.: G

divers koperwerk
Resultaat: 55 EUR

Kavel divers koperwerk en verzilverd begin 20e eeuw. Cond.: G

Koperen doofpot
Resultaat: 40 EUR

Antieke koperen doofpot, gehamerd en uitgewerkt ca. 1900. Met ijzeren binnenbak 37xø29cm. Cond.: G

2 Vissen bergsteen
Startprijs 90 EUR

Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd

Grote kroonluchter
Startprijs 100 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G

2 Leeuwen bergsteen
Startprijs 200 EUR

2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.

Kroonluchter voor kaarsen
Startprijs 50 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen, Hollandse 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G

Grote koperen ketel en vonkenscherm
Resultaat: 80 EUR

Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm

Boeddha bergsteen
Startprijs 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Rechts leunend op een blok.33 x 42 x 12 cm.

2 Cloisonne vaasjes
Startprijs 70 EUR

2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G

Cloisonne vaasje
Startprijs 40 EUR

Groen cloisonne vaasje ingelegd met bloemen en vogeltjes 20e eeuw 18xø14cm. Cond.: G

2 Aziatische snijwerken
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Aziatische houtsnijwerken van een draak en een man 20x9x5cm. en 35x18x9cm. Cond.: G

Twee houten plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G

Tropisch houten asbak
Startprijs 20 EUR

Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G

Boeddha bergsteen
Startprijs 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Links leunend op een blok. 33 x 42 x 12 cm.

11 Oude zakmessen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 11 oude zakmessen 20e eeuw. Cond.: G

2 Gemsen bergsteen
Startprijs 100 EUR

Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.

6 Heilige kruizen
Startprijs 40 EUR

Kavel van 6 oude en antieke heilige kruizen van metaal, zilver en parelmoer. Cond.: G

Messing lampevoet
Resultaat: 30 EUR

Grote staande messing lampevoet in Empire stijl 20e eeuw. 83x16x16cm. Cond.: G

2 Wandconsoles
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse wandconsoles van hout/kalk, goudkleurig vermoedelijk Frankrijk 40x26x9cm. Cond.: G

Wandplaquette
Geen vanafprijs

Wandplaquette van gips met Egyptische voorstelling ca. 1960. 55x32cm.

2 Mahonie bloempotten
Startprijs 40 EUR

2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G

Sieradendoosje
Resultaat: 25 EUR

Antiek geémailleerd sieradendoosje ca. 1900, vermoedelijk Frankrijk 6x7x6

Sieradenkistje
Resultaat: 40 EUR

Antiek sieradenkistje van geslepen glas en hout. met koperen voetjes 12x14x18cm. Cond.: G

10 Messenleggers
Resultaat: 20 EUR

10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G

Indonesische wandconsole
Startprijs 30 EUR

Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G

Boek, Duitse kledendracht
Resultaat: 15 EUR

Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U

Documentenkistje
Startprijs 80 EUR

Mooi houten documentenkistje met messing beslag en hengsel, binnenkant met paarse velours gevoerd. Sleutel ontbreekt. 15x25x16 cm.

Sierrek open haard
Resultaat: 18 EUR

Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G

Art Deco radio
Resultaat: 20 EUR

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Divers koper en tin
Geen vanafprijs

Divers koper en tin 20e eeuw, diverse afmetingen. Cond.: U

5 Delen
Resultaat: 25 EUR

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

Divers klein spul
Geen vanafprijs

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

3 Lampen
Resultaat: 18 EUR

3 Lampen 20e eeuw. 2 met onix marmeren voet Cond.: U