Doos met ovenschalen, houders (verzilverd) en twee verzilverde schalen 20e eeuw Cond.: G
Doos met 27 delen aardewerk, Engels en Duits o.a; Royal Worchester en Hornsea England, tevens bestek en glazen messenlegers.
Twee stoofjes van beukenhout. Hollands 20e eeuw 28x25x16cm. en 13x18x15cm. Cond.: G
Ronde dekselpot ,Weissenstadt, Bavaria,1e helft 20e eeuw,wit porselein met goud bewerkt,H. 21.5 cm.
MAssief eikenhouten kolenbak met gietijzeren handgreep. Achterop het originele kolenschepje. Binnenin met origineel kolenbakje van ijzer ca. 1920 38x34x46cm. Cond.: G
1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G
Lederen aktenkoffer van het merk Presto 20e eeuw 33x46x16cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen voor kaarsen 20e eeuw 37x39x27cm. Cond.: G
Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.
Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G
Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G
2 Oude porseleinen wandlampjes met bloemmotief 20e eeuw 27x6,5x12cm. Cond.: G
Antieke koperen doofpot, gehamerd en uitgewerkt ca. 1900. Met ijzeren binnenbak 37xø29cm. Cond.: G
Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd
Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Messing kroonluchter voor kaarsen, Hollandse 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm
Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Rechts leunend op een blok.33 x 42 x 12 cm.
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Groen cloisonne vaasje ingelegd met bloemen en vogeltjes 20e eeuw 18xø14cm. Cond.: G
Twee antieke Aziatische houtsnijwerken van een draak en een man 20x9x5cm. en 35x18x9cm. Cond.: G
Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G
Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G
Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Links leunend op een blok. 33 x 42 x 12 cm.
Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.
Kavel van 6 oude en antieke heilige kruizen van metaal, zilver en parelmoer. Cond.: G
Grote staande messing lampevoet in Empire stijl 20e eeuw. 83x16x16cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse wandconsoles van hout/kalk, goudkleurig vermoedelijk Frankrijk 40x26x9cm. Cond.: G
2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Antiek geémailleerd sieradendoosje ca. 1900, vermoedelijk Frankrijk 6x7x6
Antiek sieradenkistje van geslepen glas en hout. met koperen voetjes 12x14x18cm. Cond.: G
10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G
Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G
Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U
Mooi houten documentenkistje met messing beslag en hengsel, binnenkant met paarse velours gevoerd. Sleutel ontbreekt. 15x25x16 cm.
Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U