Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.
Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U
2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U
2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U
Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G
Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G
Brievenweegschaal, Engeland,eind 19e eeuw,eikenhouten standaard met messing wegschaal en complete gewichtenset. 12x25x14cm.
Vaas ca.1900, compositie gebronst licht ovale vorm met varens en kevers twee asymetrische oren, Gesign.F.Debon(Frédéric Debon) H 23.5 cm.
2 Messing vazen, gepolijst, van omgevormde hulzen ca.1920 H.32.5cm.
Wortelnoten kistje in de vorm van een dekenkistje, ca.1900,messing beslag kruisvormmsleutel ontbreekt. L.beschadigd. 23x15x12 cm.