Platele schenkvaasje van Distep 147/2. Handbeschilderd met divers kleurenmotief begin 20e eeuw. 16xø11,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke voorstellend sprinkhaan op tak. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
4 Makkumse tegeltjes met 4 figuren in Oud Hollandse kledij. (1x visser, 1x karnende vrouw, 1x proviand halende vrouw, 1x man met draaiorgel) 2e helft 20e eeuw 13x13cm.
Doosje met 32 tegels 13x13cm. o.a; 14x bloempottegeltjes rood van kleur. 10x Tegeltjes met huizendecor blauw en rood. 8x Diverse andere tegeltjes. Diverse tegels beschadigd Cond.: R
4-Delig 19e eeuws Chinees kaststelletje met familiewapen. 2 Pijpvaasjes H.:11,5cm. en 2 dekslepotjes H.:16cm. 1 dekseltje met chip. Cond.: G
2 Antieke plateel vazen Gouda met bloembeschildering 9xø16cm. en 12xø17cm. Cond.: G
Grote blauw porseleinen Japanse schotel begin 20e eeuw. In het midden handbeschilderd met struiken en een vogel. 1 chip aan de rand verder Cond.: G ø37cm.
19e Eeuwse Japans Imari dekselvaasje met zilveren dop. Hollands gekeurd 835/000. Dekselpotje is handbeschilderd met landschapsdecor 17xø11cm. Cond.: G
Hummelfiguur, "lausbub"Hum 43, ontwerper Reinhold Unger 1937, .H.14cm.
Grote Chinese porseleinen schaal met hemelse voorstelling van een man in strijdwagen met 8 vrouwen eromheen. Gemaakt naar voorbeeld van 17e eeuw 80x50cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje begin 20e eeuw. Handbeschilderd met een draak en een vogel in het bos 10x13x10cm. Cond.: G
Hümmel figuur, bergbeklimmer nr. 69 70-er jaren 13x7,5x9cm. Cond.: G