5 Delige lampetkan set bestaande uit lampetkan, schaal, pot, zeepbakje en kammenbakje, waarvan de laatste twee met deksel.
2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G
19e Eeuwse aardewerken 4 liter kruik met oortje, omgeving Westerwald Duitsland 41xø22cm. Cond.: G
Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
8 Schaaltjes van waaier kristal 1e helft 20e eeuw. Allem lichte randschade ø13,5cm. Cond.: G
Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G
Groot handbeschilderde Makkumse schotel met bloemen gedecoreerd 70-er jaren. Randschade aan de onderkant ø36cm.
Grote kop met oor. Japans ca. 1900, beschilderd met dames in landschap. 11,5xø10cm. Cond.: G
Hümmel figuur, schrijvend meisje zittend op een bankje nr. 23 70-er jaren 11x6,5x7cm. Cond.: G
Theekopje met schotel 18e eeuw. Kang Sy met figuren en bloemdecor 5xø10,5cm.
Hummel figuurtje ca, 1906-1963. Voorstellend meisje op hekje 10x7x3,5cm. Cond.: G
Hummel figuurtje ca, 1957-1960. Voorstellend meisje en jongen met korf 14x4,5x6cm. Cond.: G
3 Iamri bordjes 1e helft 20e eeuw, 2 mnet geschulpte rand ø18cm. ø21cm. en ø22cm. Cond.: G
Hummel figuur voorstellend jongen zittend op een hek, ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1959-64, H.10 cm.
Kaststel Petrus Regout Maastricht met blauw applicatie-decor ca. 1900 30xø15cm. Cond.: U
10 Delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. 5 Kleine kopjes en 5 losse schoteltjes Cond.: R
Porseleinen 3-vaks presenteerschaal waarschijnlijk Thuringen 20e eeuw. 7,5xø29cm.
2 Delen keramiek 20e eeuw. 1x Japans potje met deksel 14xø10cm. 1x Makkums vaasje bont decor (haarscheur) 15xø14cm. Cond.: G
Rose glazen ronden flacon met dop. Het rose glas is geheel omrand met gouden barok beschilderingen. het flaconnetje heeft een zilveren rand. 1e helft 20e eeuw. 16xø9cm. Cond.: G
Belgische glazen asbak 30-er jaren. St Lambert Art deco 8,5x8,5x12cm. Cond.: U
Doosje van been ca 2e helft 20e eeuw. Doosje is in de vorm van een kist en heeft een verborgen lade die je kunt sluiten door te trekken aan het touwtje met dooshoofdjes 6,5x4x2,5cm. Cond.: G
Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold
7 Delen Delfts blauw en bont waaronder een asbak en 5 borden(ø20cm.) 20e eeuw.
2 Porseleinen dekselvazen gemerkt: Kaiser W. Germany 30-er jaren. Handbeschilderd met bloemen 24xø14cm. Cond.: G
Ovaalvormige siervaas getiteld "Burano". Gemaakt naar een schilderij van Maya Wildevuur door Schoonhoven Keramiek eind 20e eeuw 27x16x6cm. Cond.: G
13 Delen oud glas waaronder messenleggers, karaffen en schaaltjes. Sommige met schade. Cond.: R
Aardewerken vaas met bloemen gemerkt Bassano, beschadigd 24x29x27cm. Cond.: G
Grote 17e eeuwse blauw Chinese schotel. geheel handbeschilderd met bloemen op vaas. 1Klein stukje uit de rand mist verder Cond.: G 6x29.5cm.
Tabakspot met koperen deksel, gemerkt Zenith. Met tekst "Amphora pipe tabaco" 20xø15cm. Kastkom van aardewerk gemerkt Bern Petresus Maastricht 9,5xø15cm. Cond.: G
5 Diverse aardewerken zalfpotjes Japans en Chinees 20e eeuws. Cond.: R
Porseleinen beeld, dame met rokje, Dresden, midden 20e eeuw,11x7x4cm.
Imari dekselvaasje Japans 1890-1900 met zilveren dopje van latere datum.
Kristallen waterkan ca. 1900 met ruitgeslepen motief 20x16x11cm. Cond.: G
Boheems kristallen glas Duitsland ca.1900, met getande rand. Glas is geel/oranje gekleurd. H16xø8cm., Cond:U
5 Delen ca. 1900. Messing petroleumlamp, strijkijzer, 2 carbidlampen, koektrommel. Cond.: G
Oude Hollandse koffiemolen met daarbij 4 voorraadbussen. keramiek met houten deksel (kleine beschadigingen). 1e Helft 20e eeuw, gemerkt Pyrmont/Annaburg 38x13x15cm. en 18x10x10cm. Cond.: G
2x Royal Jubilee porselein. 1x vaas met vogel op tak nr. 275 17cm. 1x Schaaltje met vogel op tak Nr. 5454cm. Cond.: U
3-Delig Delfts bluaw kaststel gemaakt door Royal Sphinx BV Holland 70-er jaren. Kaststel is geheel gedecoreerd met bloemen 34xø20cm. Cond.: G
3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G
8-Hoekig blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor en huizendecor. Met rand en chipschade ø26,5cm.
6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot
19e Eeuws blauw Chinees gemberpotje zonder deksel. Verder helemaal gaaf 11,5xø12cm.
2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...
28 Oude kristallen geslepen glazen en 5 divers glas 20e eeuw. Cond.: G