Dobbelsteenbeker met 6 dobbelstenen van been,20e eeuw,H.4cm.
6 Japanse kop & schotels en een bonbonschaaltje. Gemaakt van zeer fijndradig hout en met goudverf opgeschilderd. Elke kop apart beschilderd bijpassend bij de schotel. Tevens 4 lepeltjes erbij Cond.: G
Gouda plateel rozenbol, decor "Henley" ca. 1930 8xø10,5cm. Cond.: G
Chinese kom 1e helft 20e eeuw met figuren gedecoreerd 9xø14cm. Cond.: G
Mooi groot blauw Chinees bord 18e eeuws met landschapsdecor ø29cm. 1 Haarscheurtje.
Beenderen uitgesneden figuur met Boedha en 3 draken. Zeer kunstig gedaan midden 20e eeuw 23x3,5x5cm. Cond.: G
3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G
Wedgwood 2-delig (kerst) mokkasetje met 2 kop & schotels, suikerpotje en melkkan. Geheel gedecoreerd met kerstdecor. Gemerkt Wedgwood Windsor Christmas 20e eeuw Cond.: G
Sierkannetje waarschijnlijk 1880/1890, metaal silver plated,met opengewerkt druivendecor houder waarin blauwe glasschenkkan. H.14 cm.
3 Handbeschilderde 6-hoekige Makkumse bordjes 20e eeuw. Motief van fruit liggend op schaal. Aan de achterkant gesigneerd KB. 15,5x15,5cm. Cond.: G
5-Delig blauw kaststelletje van Villeroy & Boch. Allen met landschapsdecor bestaand uit 2 kleine vaasjes (15,5xø8cm.), 2 grotere vazen (20,5xø11,5cm) en 1 dekselpot (20,5xø11cm.). 20e eeuws Cond.: G (...
3 Japanse borden ca. 1900 handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders ø19,5cm. Cond.: G
Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.
5 Capucijner Chinese schoteltjes 18e eeuw. 3x met Fam. Rose decor gebloemd ø12cm. 2x met blauw bloemdecor ø12cm. Zeer lichte randschade bij enkele. Cond.: G
Snuifflesje van been gestoken in de vorm van een figuur met spin 20e eeuw H.7.5 cm.
6 Dobbelstenen in een dobbelsteen, been gesneden ,met gekleurde afbeeldingen.L.3.5 cm. 20e eeuw
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
Blauw Chinese 18e eeuwse schotel met zilveren beugel. Schotel is gelijmd ø27cm. Beugel is 835/000 Hollands zilver. Maker is A2F (Fontani Sr. ACHR. Amsterdam 1894-1921)
Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.
3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U
3x Royal Copenhagen porselein, 1x Siamese kat 20cm. 1x Boxer hond 8cm. 1x Pekinees hond 12,5cm. Cond.: G
Grote Chinese onderschotel van een soepterrine 18e eeuws. Langwerpig en 8-hoekig met bloemmotief. 1 hoekje is gelijmd Cond.: G 37x29x7cm.
2 Imaristijl dekselvazen van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vogels eind 20e eeuw 35xø80cm. Cond.: G
Grote doos met Engels aardewerk met blauw decor begin 20e eeuw. Schalen, terrines, borden etc. Cond.: G
Platele schenkvaasje van Distep 147/2. Handbeschilderd met divers kleurenmotief begin 20e eeuw. 16xø11,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke voorstellend sprinkhaan op tak. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Grote blauwe porseleinen Chinese theekan met messing hengsel ca. 1960. Kan is gedecoreerd met draken, Tuit heeft een chip 27x23,5x7,5cm. Cond.: G
2 Chinees porseleinen theekopjes met schotels 18e eeuws, bloem- en vogeldecor.
4 Makkumse tegeltjes met 4 figuren in Oud Hollandse kledij. (1x visser, 1x karnende vrouw, 1x proviand halende vrouw, 1x man met draaiorgel) 2e helft 20e eeuw 13x13cm.
Doosje met 32 tegels 13x13cm. o.a; 14x bloempottegeltjes rood van kleur. 10x Tegeltjes met huizendecor blauw en rood. 8x Diverse andere tegeltjes. Diverse tegels beschadigd Cond.: R
4-Delig 19e eeuws Chinees kaststelletje met familiewapen. 2 Pijpvaasjes H.:11,5cm. en 2 dekslepotjes H.:16cm. 1 dekseltje met chip. Cond.: G
2 Antieke plateel vazen Gouda met bloembeschildering 9xø16cm. en 12xø17cm. Cond.: G
Grote blauw porseleinen Japanse schotel begin 20e eeuw. In het midden handbeschilderd met struiken en een vogel. 1 chip aan de rand verder Cond.: G ø37cm.
19e Eeuwse Japans Imari dekselvaasje met zilveren dop. Hollands gekeurd 835/000. Dekselpotje is handbeschilderd met landschapsdecor 17xø11cm. Cond.: G
Hummelfiguur, "lausbub"Hum 43, ontwerper Reinhold Unger 1937, .H.14cm.
Grote Chinese porseleinen schaal met hemelse voorstelling van een man in strijdwagen met 8 vrouwen eromheen. Gemaakt naar voorbeeld van 17e eeuw 80x50cm. Cond.: G
Keramisch geglazuurd heilig beeld gemerkt Raio, voorstellend heilig hard beeld 60-er jaren 29x12x6cm. Cond.: G
3 Chinese bordjes met bloem- en takmotief 18e eeuw. 1 Heeft lichte randschade ø16,5cm. Cond.: G
2 Porseleinen figuren met een bakje 20e eeuw. 1x Zittende jongeman gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, vermoedelijk Dresden). 1x Zittende vrouw gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, verm...
5 Diverse Chinese 18e eeuwse borden. 1x bloemmotief met klein bloempje in het midden, 1x bladmotief (haarscheur), 1x 8-hoekig bord met landschaps/huizendecor (is gelijmd), 12x bloemmotief (beide met h...
Chinees porseleinen trekpotje begin 20e eeuw. Handbeschilderd met een draak en een vogel in het bos 10x13x10cm. Cond.: G
Hümmel figuur, bergbeklimmer nr. 69 70-er jaren 13x7,5x9cm. Cond.: G
2 Kop en schotels van eierschaalporselein eind 19e eeuw H.: 12cm. Gedecoreerd met krijger, Cond.: G