Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delige lampetkan set
Resultaat: 45 EUR

5 Delige lampetkan set bestaande uit lampetkan, schaal, pot, zeepbakje en kammenbakje, waarvan de laatste twee met deksel.

2 Platelen vazen
Resultaat: 45 EUR

2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G

Kruik aardewerk
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse aardewerken 4 liter kruik met oortje, omgeving Westerwald Duitsland 41xø22cm. Cond.: G

Vaas
Resultaat: 40 EUR

Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G

8 Schaaltjes waaier kristal
Resultaat: 40 EUR

8 Schaaltjes van waaier kristal 1e helft 20e eeuw. Allem lichte randschade ø13,5cm. Cond.: G

Kristallen tafelset
Resultaat: 40 EUR

Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G

Makkum bord
Resultaat: 40 EUR

Groot handbeschilderde Makkumse schotel met bloemen gedecoreerd 70-er jaren. Randschade aan de onderkant ø36cm.

Grote kop met oor, ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Grote kop met oor. Japans ca. 1900, beschilderd met dames in landschap. 11,5xø10cm. Cond.: G

Hummel figuur, meisje
Resultaat: 40 EUR

Hümmel figuur, schrijvend meisje zittend op een bankje nr. 23 70-er jaren 11x6,5x7cm. Cond.: G

Kuilvaas 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Kuilvaas 20e eeuw, blauw-wit met landschapsmotieven, 16cm.

Theekopje met schotel
Resultaat: 40 EUR

Theekopje met schotel 18e eeuw. Kang Sy met figuren en bloemdecor 5xø10,5cm.

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuurtje ca, 1906-1963. Voorstellend meisje op hekje 10x7x3,5cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuurtje ca, 1957-1960. Voorstellend meisje en jongen met korf 14x4,5x6cm. Cond.: G

3 Imari borden
Resultaat: 40 EUR

3 Iamri bordjes 1e helft 20e eeuw, 2 mnet geschulpte rand ø18cm. ø21cm. en ø22cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuur voorstellend jongen zittend op een hek, ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1959-64, H.10 cm.

Kaststel Petrus Regout
Resultaat: 40 EUR

Kaststel Petrus Regout Maastricht met blauw applicatie-decor ca. 1900 30xø15cm. Cond.: U

3 Chinese kopjes
Resultaat: 40 EUR

3 Gekleurde Chinese kopjes met bloemdecor 19e eeuw. 4xø7,5cm.

10 Delen Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

10 Delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. 5 Kleine kopjes en 5 losse schoteltjes Cond.: R

Oude ivoren tand
Resultaat: 36 EUR

Oude antieke ivoren tand 14,5x6x5cm. Cond.: G

Porseleinen aanbiedschaal
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen 3-vaks presenteerschaal waarschijnlijk Thuringen 20e eeuw. 7,5xø29cm.

2 Potten
Resultaat: 35 EUR

2 Delen keramiek 20e eeuw. 1x Japans potje met deksel 14xø10cm. 1x Makkums vaasje bont decor (haarscheur) 15xø14cm. Cond.: G

Flacon
Resultaat: 35 EUR

Rose glazen ronden flacon met dop. Het rose glas is geheel omrand met gouden barok beschilderingen. het flaconnetje heeft een zilveren rand. 1e helft 20e eeuw. 16xø9cm. Cond.: G

St. Lambert asbak
Resultaat: 35 EUR

Belgische glazen asbak 30-er jaren. St Lambert Art deco 8,5x8,5x12cm. Cond.: U

Benen doosje
Resultaat: 35 EUR

Doosje van been ca 2e helft 20e eeuw. Doosje is in de vorm van een kist en heeft een verborgen lade die je kunt sluiten door te trekken aan het touwtje met dooshoofdjes 6,5x4x2,5cm. Cond.: G

Copenhagen, patrijzen
Resultaat: 35 EUR

Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold

7 Deel Delfts
Resultaat: 32 EUR

7 Delen Delfts blauw en bont waaronder een asbak en 5 borden(ø20cm.) 20e eeuw.

2 Kaiser vazen
Resultaat: 32 EUR

2 Porseleinen dekselvazen gemerkt: Kaiser W. Germany 30-er jaren. Handbeschilderd met bloemen 24xø14cm. Cond.: G

Vaas
Resultaat: 30 EUR

Ovaalvormige siervaas getiteld "Burano". Gemaakt naar een schilderij van Maya Wildevuur door Schoonhoven Keramiek eind 20e eeuw 27x16x6cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 30 EUR

13 Delen oud glas waaronder messenleggers, karaffen en schaaltjes. Sommige met schade. Cond.: R

Aardewerken bloemboeket
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken vaas met bloemen gemerkt Bassano, beschadigd 24x29x27cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 30 EUR

Makkums aardewerken wandbord 20e eeuw 4,5xø28,5cm. Cond.: G

Chinese schotel, 17e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 17e eeuwse blauw Chinese schotel. geheel handbeschilderd met bloemen op vaas. 1Klein stukje uit de rand mist verder Cond.: G 6x29.5cm.

Tabakspot en kastkom
Resultaat: 30 EUR

Tabakspot met koperen deksel, gemerkt Zenith. Met tekst "Amphora pipe tabaco" 20xø15cm. Kastkom van aardewerk gemerkt Bern Petresus Maastricht 9,5xø15cm. Cond.: G

5 Zalfpotjes
Resultaat: 30 EUR

5 Diverse aardewerken zalfpotjes Japans en Chinees 20e eeuws. Cond.: R

Porseleinen beeld, dame
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeld, dame met rokje, Dresden, midden 20e eeuw,11x7x4cm.

Imari dekselvaasje
Resultaat: 30 EUR

Imari dekselvaasje Japans 1890-1900 met zilveren dopje van latere datum.

Antieke waterkan
Resultaat: 30 EUR

Kristallen waterkan ca. 1900 met ruitgeslepen motief 20x16x11cm. Cond.: G

Boheems kristallen glas
Resultaat: 30 EUR

Boheems kristallen glas Duitsland ca.1900, met getande rand. Glas is geel/oranje gekleurd. H16xø8cm., Cond:U

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

5 Delen ca. 1900. Messing petroleumlamp, strijkijzer, 2 carbidlampen, koektrommel. Cond.: G

4 Deel keramiek
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse koffiemolen met daarbij 4 voorraadbussen. keramiek met houten deksel (kleine beschadigingen). 1e Helft 20e eeuw, gemerkt Pyrmont/Annaburg 38x13x15cm. en 18x10x10cm. Cond.: G

2x Royal Jubilee
Resultaat: 30 EUR

2x Royal Jubilee porselein. 1x vaas met vogel op tak nr. 275 17cm. 1x Schaaltje met vogel op tak Nr. 5454cm. Cond.: U

3 Delig kaststel
Resultaat: 27 EUR

3-Delig Delfts bluaw kaststel gemaakt door Royal Sphinx BV Holland 70-er jaren. Kaststel is geheel gedecoreerd met bloemen 34xø20cm. Cond.: G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 25 EUR

3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G

8-Hoekig Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

8-Hoekig blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor en huizendecor. Met rand en chipschade ø26,5cm.

6 Diverse tegeltjes
Resultaat: 25 EUR

6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot

Gemberpotje
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuws blauw Chinees gemberpotje zonder deksel. Verder helemaal gaaf 11,5xø12cm.

2 Schalen en 2 onderschalen
Resultaat: 25 EUR

2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...

33 Glazen glas en kristal
Resultaat: 25 EUR

28 Oude kristallen geslepen glazen en 5 divers glas 20e eeuw. Cond.: G

4 Aardewerken borden Swatow
Resultaat: 25 EUR

4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G

Imari bordje
Resultaat: 25 EUR

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Goebel buste
Resultaat: 25 EUR

Goebel bisquit porseleinen buste van een vrouw 22x14x14cm. Cond.: U

Kristallen tulpenvaasje,vuurverg.voet
Resultaat: 25 EUR

Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U

Art Deco likeurset
Resultaat: 22 EUR

Art Deco likeurset van groen glas ca. 1920. 6 Delig met origineel dienblaadje van amandelhout. Karaf (31,5xø10cm.) en 4 glazen

Diverse glazen miniatuurtjes
Resultaat: 21 EUR

8 Glazen miniatuurtjes. 1x Zittende olifant (waarschijnlijk Swarovski), 1x paard, 1x eend, 1x varken, 1x abstracte olifant, 1x olifant, 1x vogel, 1x pegel. Cond.: G

Japans Imaribord ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 20 EUR

1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...

3 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes Thuringen ca. 1960. Voorstellend musicerend paar zittend aan een tafeltje. Hals van de banjo is gelijmd. H.:17cm. Cond.: G

Tabakspot Delfts bont. en 3 bordjes
Resultaat: 20 EUR

1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)

Imari bordje
Resultaat: 20 EUR

Japans imari bordje ca. 1900 met geschulpte rand ø22,5cm. Cond.: R

Petit Four stelletje
Resultaat: 20 EUR

Petit four stelletje van Societe Ceramique Maastricht Holland. Compleet gedecoreerd met bloemen. Onderschaal met 6 bordjes begin 20e eeuw. Cond.: G

Engelse koektrommel
Resultaat: 20 EUR

Engelse koektrommel van aardewerk met bloemendecor. Ware Fieldings begin 20e eeuw 26xø16cm. Cond.: U

3-Delig kaststel
Resultaat: 20 EUR

3 Delig Delfts blauw kaststel met 2 dezelfde vazen en in het midden 1 grote dekselpot (39xø19cm). Alle vazen gedecoreerd met bloemdecor gemerkt Boch Belgium. Cond.: U

Diverse porseleinen miniatuur
Resultaat: 20 EUR

Doosje met 9 Limoges porseleinen delen. Handbeschilderd 20e eeuw waaronder bordjes, plaquettes, doosje en vingerhoed. Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Doos glaswerk met 8 delen 20e eeuw Cond.: R

Karaf met sherryglazen op tablet
Resultaat: 20 EUR

Houten tablet met karaf van glas en 6 glazen afgewerkt met zilver (overlay) Cond.: G

Glazen karaf + glazen rookverdrijver
Resultaat: 20 EUR

Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Resultaat: 20 EUR

2 Capucijner kop en schotels 18e eeuws. 1x kop(5xø8cm) en schotel(ø12cm) met vogel- en landschapsdecor. 1x kop(4,5xø7,5cm, randschade) en schotel(ø11cm, gaaf) met bloemdecor.

Herinneringsbord
Resultaat: 15 EUR

Delfts blauw Herinneringsbord "De Porceleijne Fles" getiteld "Nederland zal herrijzen 5 mei 1945" ø22,5cm. Cond.: G

Likeursetje
Resultaat: 15 EUR

Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G

2 Kandelaars Kaiser
Resultaat: 15 EUR

2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U

Dekselpot Kaiser
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G

Glazen piano
Resultaat: 15 EUR

Glazen miniatuur vleugel. Klep kan ook open worden gezet d.m.v. een stokje, 20e eeuws, cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 15 EUR

2 Delen kristal waaronder; 1x klein kristallen karafje met originele stolp H.: 22cm. 1x 10-hoekig schaaltje met fruitmotief eind 20e eeuw 17x17cm. Cond.: G

Gebaksstel
Resultaat: 15 EUR

7-Delig aardewerken gebaksstel bestaande uit 1 grote schaal en 6 bordjes. Allen handbeschilderd met bloemmotief eind 20e eeuw. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 15 EUR

Aardewerken etagere van Royal Staffordshire gedecoreerd met bloemen en vogeltjes 34xø25cm.

7 Kop en 8 Schotels
Resultaat: 15 EUR

7 Kop en 8 schotels Japans Satsuma 1e helft 20e eeuw met figurendecor. Enkele bordjes lichte randschade en kopjes enkele haarscheurtjes.

Vaasje, Gouda
Resultaat: 15 EUR

Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.

2 Imari aanbiedschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G

28 Spaarpotten
Resultaat: 15 EUR

Doos met 28 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

4 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

4 Diverse antieke karaffen

Hummel figuur
Resultaat: 11 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1972-1979. Voorstellend meisje in een boom H.:10cm. Voet is slecht gelijmd Cond.: S

16 kop en schotels
Resultaat: 10 EUR

16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...

Tegeltje
Resultaat: 10 EUR

Makkums tegeltje in lijst midden 20e eeuw. Handbeschilderd met een vogeltje zittend op een tak 17x17cm. Cond.: G

3 Puddingvormen, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

3 Aardewerken puddingvormen. 1x in de vorm van een vis ca. 1950 (lichte randschade) 7,5x26x12cm. 1x in de vorm van een ananas H.:4cm. 1x rond geribt schaaltje 20e eeuws H.: 4cm. Cond.: G

Rosenthal kop en schotel
Resultaat: 10 EUR

Kop en schotel Rosenthal Bavaria 20e eeuws. Kopje is goudkleurig aan de binnenkant, klein chipje aan de voet 3x10x7,5cm.

4x Geslepen schaaltje
Resultaat: 10 EUR

4 Geslepen kristallen Biedermeier schaaltjes 19e eeuw Holland, beschadigingen 17x14,5x4cm. Cond.: M

2 Schalen
Resultaat: 10 EUR

Kristallen schaaltje 20x11x1cm. en een kristallen fruitschaal rijkelijk bewerkt 25x13x15cm Cond.: U

7 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

7 Kristallen onderzetters 20e eeuw. 4x ø7cm. en 3x ø9cm. Cond.: G

Grote doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Grote doos diverse spulletjes o.a; petit-four stelletje, vaasje, aanbiedschaaltjes, dekseldoosjes, diverse borden, rozenkrans met kruis,bloempotten en kaarsenstandaards Cond.: G

Kaasplateau
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.

5 kop en schotels rood/goud
Resultaat: 10 EUR

5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G

3 Kristallen schalen
Resultaat: 10 EUR

3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R

3 Delen kristal
Resultaat: 10 EUR

3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G

Kristallen karaf + 3 glazen
Resultaat: 10 EUR

Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G

Petit four stelletje
Resultaat: 10 EUR

7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G