Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen Delft
Startprijs 15 EUR

3 Delen Delft 30-er jaren. Schenkkan, koektrommel en suikerpot. Koektrommel met haarscheur. kan en suikerpot met chip.

4 Bekers
Startprijs 10 EUR

4 Bekers van koninklijke jubilea o.a; Huwelijk Juliana-Bernhard, geboorte Prins Willem Alexander en Beatrix-Claus ca. 9cm.

3 Kannen en 1 dekseldoos
Startprijs 80 EUR

Kan, koffiepot, bierpul en dekseldoos van steengoed. Gemerkt Reinhold Merkelbach Grenzhausen. Rijnland 20e eeuw.

Aardewerken schaal
Startprijs 10 EUR

Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U

4x Duits keramiek
Startprijs 25 EUR

4x Duits keramiek van Waechtersbach o.a; Art-Deco suikerpot met onderschotel (kleine restauratie) en een aparte volkskunst beker.

Kanton vaas
Startprijs 300 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

2 Duitse steengoed kannen
Startprijs 40 EUR

2 Duitse steengoed kannen met tinnen deksels omgeving Westerwald, gemerkt. 1x met restauraties.

Delftse schotel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Delfts blauwe aardewerk schotel. handbeschilderd met ruiter te paard. Bord is bovenin gelijmd. 7xø31cm.

2 Pullen + 2 Mosterdpotjes
Startprijs 20 EUR

2 Duitse steengoed pullen, gemerkt Oeslauer en Goebel. 2 Mosterdpotjes Düsseldorfer Senf.

Antieke wijnkan
Startprijs 40 EUR

Antieke porseleinen vaasje met opgelegde versieringen van druivenranken 11xø9cm. Aardewerken bierpul van 0,25L met opdruk van drinkebroers 13x12x8,5cm. Beide van Villeroy & Boch Mettlach.

Figuur met bergkristal
Startprijs 220 EUR

Interessante tafel decoratie, 2e helft 20e eeuw,metaal in de vorm van een vogelfiguur met lange snavel,op één poot met 3 klauwen, ogen van 2 ametisten, staand op een onregelmatige bergkristal, op plex...

2 Beeldjes met bakjes
Resultaat: 45 EUR

2 Porseleinen figuren met een bakje 20e eeuw. 1x Zittende jongeman gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, vermoedelijk Dresden). 1x Zittende vrouw gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, verm...

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Startprijs 100 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

2 Porseleinen beelden
Startprijs 120 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen groep, kinderen
Startprijs 180 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Startprijs 100 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groepje, wipwap
Startprijs 90 EUR

Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.

2 Beeldjes Hollohaza
Startprijs 20 EUR

2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G

3 Beeldjes Hollohaza
Startprijs 30 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldjes van een jongentje en een meisje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Porseleinen groepje
Startprijs 190 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.

Beeld
Startprijs 20 EUR

Aardewerken abstract beeld van een man en vrouw in elkaar gesmolten. Het geheel is geglazuurd eind 20e eeuw. 30x16x14cm. Cond.: G

Porseleinen beeldje, tovenaar
Startprijs 50 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen groep
Startprijs 20 EUR

Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R

Porseleinen groepje
Startprijs 90 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

8-Hoekig Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

8-Hoekig blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor en huizendecor. Met rand en chipschade ø26,5cm.

Porseleinen figuur
Startprijs 250 EUR

Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)

Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 35 EUR

Groot blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor ø28cm. Cond.: G 1 haarscheurtje

Porseleinen theekan
Resultaat: 50 EUR

Grote blauwe porseleinen Chinese theekan met messing hengsel ca. 1960. Kan is gedecoreerd met draken, Tuit heeft een chip 27x23,5x7,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Geen vanafprijs

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Chinees imari bordje
Resultaat: 110 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

Chinese soepterrine-onderschotel
Resultaat: 55 EUR

Grote Chinese onderschotel van een soepterrine 18e eeuws. Langwerpig en 8-hoekig met bloemmotief. 1 hoekje is gelijmd Cond.: G 37x29x7cm.

Chinees schoteltje
Startprijs 75 EUR

Chinees gekleurd porseleinen "Mandarijn" schoteltje met figurendecor 19e eeuws. ø15cm. Cond.: U

Chinese vaas 1900
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G

5 Chinese borden
Resultaat: 45 EUR

5 Diverse Chinese 18e eeuwse borden. 1x bloemmotief met klein bloempje in het midden, 1x bladmotief (haarscheur), 1x 8-hoekig bord met landschaps/huizendecor (is gelijmd), 12x bloemmotief (beide met h...

2 Satsuma vogels ca. 1880
Startprijs 200 EUR

2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G

5 Japanse borden
Startprijs 20 EUR

5 Diverse Japanse borden, allen begin 20e eeuw. 1x Satsuma bord met drie figuren, 2x Kutani borden met paradijsvogels 2x Kutaniborden (tempel en bloem+vlinder) Cond.: G

3 Delig kaststel
Resultaat: 27 EUR

3-Delig Delfts bluaw kaststel gemaakt door Royal Sphinx BV Holland 70-er jaren. Kaststel is geheel gedecoreerd met bloemen 34xø20cm. Cond.: G

3 Delfts blauwe pauw borden
Resultaat: 70 EUR

3 Delfts blauwe pauw borden 18e eeuw. 1x gaaf, 1x kleine chip, 1x restauratie verder gaaf ø23,5cm.

3 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes Thuringen ca. 1960. Voorstellend musicerend paar zittend aan een tafeltje. Hals van de banjo is gelijmd. H.:17cm. Cond.: G

Bokaal met vaas
Startprijs 150 EUR

Tafelopzet 1e helft 20e eeuw,ronde messing voet met 3 gebogen zuilen waarop een groene glas schaal met met kleine barst. H. 28 cm.

Wedgwood roomsetje
Resultaat: 60 EUR

Wedgwood 2-delig (kerst) mokkasetje met 2 kop & schotels, suikerpotje en melkkan. Geheel gedecoreerd met kerstdecor. Gemerkt Wedgwood Windsor Christmas 20e eeuw Cond.: G

Engelse kan
Startprijs 120 EUR

Engelse schenkkan begin 20e eeuw,van eikenhout met silver plated ringen, met porseleinen binnenpot deels gebarsten, scharnierend deksel met knop van been, schenktuit in de vorm van een bewerkt hoofd. ...

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...

Tabakspot Delfts bont. en 3 bordjes
Resultaat: 20 EUR

1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)

3 Delen blauw
Geen vanafprijs

3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....

2 Kandelaars Kaiser
Resultaat: 15 EUR

2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U

Dekselpot Kaiser
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G