Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd Frances 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U
Hein van Doren, oleiverf op linnen, maken van de netten 50x60cm. Cond.: G
Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M
Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G
Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U
H. van Dongen, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, haven met bloemenmarkt 60x80cm. Cond.: G
J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U
Hans Härlander (1904 - 1974), olieverf op linnen, havengizcht 50x60cm. Cond.: G
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G
Toegeschreven aan A. v.d. Burg, olieverf op paneel, dorpsgezicht met man en vrouw 42x32cm. Cond.: R
Jord van Calker (Hilversum 1919, Gooise schildersvereniging), olieverf op linnen, rivierlandschap met molens 100x60cm. Cond.: G
Chris Soer (Den Haag 1882 - 1961), olieverf op linnen, Katwijk 24x18cm.
J. de Coninck 1e helft 20e eeuw (vermoedelijk België), olieverf op linnen, aardewerken vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: U
Anton Bernard Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
Pleun Betist (1894 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap 50x70cm. Cond.: U
J. Hendricks, olieverf op linnen, Dusseldorfer school Duitsland 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd portret van een edelman 18e-19e eeuws, olieverf op linnen 48x58cm. Cond.: G
A. Althuyzen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U