Johannes Hilverdink (Groningen 1813 - 1902 Amsterdam), gemengde techniek op papier, berglandschap 64x35cm. Cond.: U
W. Pitschka 60-er jaren(München Duitsland), olieverf op linnen, het opmaken van de kas 50x60cm. Cond.: G
P. ten Cate (Scherpenzeel 1869 - 1937 Zutphen), olieverf op linnen, bosgezicht 60x90cm. Cond.: G
P. ten Cate (Scherpenzeel 1869 - 1937 Zutphen), olieverf op linnen, landschap met houthakker 60x90cm. Cond.: G
Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U
Theodoor Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld)(toegeschreven aan), olieverf op paneel, stilleven 52x39cm. Cond.: G
L. Prick van Wely 1944, olieverf op linnen, stilleven 50x60cm. Cond.: G
Otto C. Schuster (Duitsland 1924), olieverf op paneel, terras met figuren 24x30cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, pastel op papier, vaas met bloemen 52x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd Italiaans landschap, olieverf op linnen, ruïne met figuren 78x90cm. Cond.: M
Schilderij, voorstellend man te paard, onduidelijk gesigneerd 30x40cm.
C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd J.K., Balinese vrouw of Mata Hari begin 20e eeuw, olieverf op paneel 42x30cm. Cond.: G
J.C. Santen Amsterdam 1925, olieverf op paneel, 4 portretten studie 20e eeuw. 25x25cm. Cond.: G
E. Engelmann (Duitsland 60-er jaren), olieverf op linnen, ruiters te paard 60x80cm. Cond.: G
Aat Verhoog, lithografie op papier nr. 32/40. Karikaturen te paard 48x70cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U