2x S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik van Duitse landschappen met bloemenvelden 80x40cm. Cond.: U
Gesigneerd Nell 1960, gemengde techniek op papier, naakte compositie 15,5x21,5cm. Cond.: G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, landschap met molens 50x60cm. Cond.: R
Onduidelijke signatuur ca. 1900, olieverf op paneel, portret van een paard met zadel 40x40cm. Cond.: G
Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, Hallucinatie 25x28cm. Cond.: U
Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, landschap bij maanlicht 25x28cm. Cond.: U
H.J. van de Poel, olieverf op linnen, stilleven met kom en appels 50x60cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 Enschede), leerling van B.A. Bolink olieverf op linnen, bosgezicht 40x60cm. Cond.: R
Christiane Behr (Münchengladbach), prent op papier, moderne compositie nr. 627/800 35x35cm. Cond.: U
Frans Baayens (Enschede 1896), olieverf op linnen, Buurse beek 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, tekening op papier ca. 1930, dansend paar 19x26cm. Cond.: U
2x Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik met winterlandschappen geïnspireerd op de Worpswede Kunstenaars 50x60cm. Cond.: U
A. Mucci, gemengde techniek op papier, kubistisch stilleven 50x70cm. Cond.: U
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "L'arc en ciel" 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd P. Louwerse, olieverf op linnen, melktijd 40x50cm. Cond.: U
J.A. ten Hoopen 1942, olieverf op paneel, Muiderslot, 69x49cm. Cond.: U
2x H. Koolen (50-er jaren), olieverf op linnen, stadsgezicht 24x30cm. Cond.: U
J.A. van Hoven (22-4-1930), gemengde techniek, afbraak raadhuis Enschede 14x22cm. Cond.: U
Cornelis Roelen 20e eeuw, olieverf op linnen, Larens interieur 74x54cm. Cond.: G
Lodewijk Willem van Kooten (Amsterdam 1903), ets op papier, (Apreuve de artiste nr. 2)Maiskolfen 33x45cm. Cond.: U
Fr. Feinmans, olieverf op linnen, plasgezicht bij avond 40x50cm. Cond.: G
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Memorable" 60x80cm. Cond.: U
Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap Buurse 36x27cm. Cond.: U
Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U
Eduard Pechtold (Duitsland), olieverf op linnen, fantasiefiguren 50x50cm. Cond.: G