05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Tekening, naakt
Startprijs 20 EUR

G.J. van Overbeek, oogsttijd
Startprijs 900 EUR

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974
Resultaat: 120 EUR

Steendruk koe
Startprijs 30 EUR

Maneli
Startprijs 50 EUR

Maneli 20e eeuw, olieverf op linnen, Mediteriaanse kustplaats 40x50cm.

S. Nolte, twee landschappen
Startprijs 100 EUR

2x S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik van Duitse landschappen met bloemenvelden 80x40cm. Cond.: U

Nell, 60-er jaren
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd Nell 1960, gemengde techniek op papier, naakte compositie 15,5x21,5cm. Cond.: G

Ingrid van Bergen
Startprijs 30 EUR

Korthals
Startprijs 425 EUR

Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, landschap met molens 50x60cm. Cond.: R

Schilderij, paard
Startprijs 300 EUR

Onduidelijke signatuur ca. 1900, olieverf op paneel, portret van een paard met zadel 40x40cm. Cond.: G

Robert Heijkoop
Resultaat: 25 EUR

Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, Hallucinatie 25x28cm. Cond.: U

Baretti '72
Startprijs 30 EUR

Naar Artz
Resultaat: 1.000 EUR

Post Greve
Startprijs 150 EUR

Robert Heijkoop
Resultaat: 25 EUR

Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, landschap bij maanlicht 25x28cm. Cond.: U

Ikoon
Startprijs 250 EUR

Ikoon van mozaïkglas, waarschijnlijk Perzisch ca. 1900 49x36x4cm. Cond.: U

Stilleven appels
Startprijs 80 EUR

H.J. van de Poel, olieverf op linnen, stilleven met kom en appels 50x60cm. Cond.: G

Frans Baayens
Startprijs 350 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), leerling van B.A. Bolink olieverf op linnen, bosgezicht 40x60cm. Cond.: R

Christiane Behr
Startprijs 40 EUR

Christiane Behr (Münchengladbach), prent op papier, moderne compositie nr. 627/800 35x35cm. Cond.: U

Henk ten Bos
Startprijs 75 EUR

Henk ten Bos, olieverf op linnen, watermolen naar Hobbema 50x70cm.

Aquarel W.K. de Wijs
Startprijs 50 EUR

Frans Baayens, Buurse beek
Startprijs 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896), olieverf op linnen, Buurse beek 60x80cm. Cond.: G

Jaap Pronk, olieverf
Startprijs 200 EUR

Jaap Pronk, acryl op paneel, landschap 69x87cm. Cond.: U

Dansend paar
Startprijs 125 EUR

Ongesigneerd, tekening op papier ca. 1930, dansend paar 19x26cm. Cond.: U

O. Köster, 2 winterlandschappen
Startprijs 150 EUR

2x Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik met winterlandschappen geïnspireerd op de Worpswede Kunstenaars 50x60cm. Cond.: U

Winterlandschap in lijst
Startprijs 80 EUR

A. Mucci
Startprijs 60 EUR

A. Mucci, gemengde techniek op papier, kubistisch stilleven 50x70cm. Cond.: U

Reeën
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, ree met reebok 18x24cm. Cond.:G

Corneille, "L'arc en ciel"
Startprijs 60 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "L'arc en ciel" 60x80cm. Cond.: U

P. Louwerse
Startprijs 550 EUR

Gesigneerd P. Louwerse, olieverf op linnen, melktijd 40x50cm. Cond.: U

Aquarel, J.A. ten Hoopen
Startprijs 200 EUR

J.A. ten Hoopen 1942, olieverf op paneel, Muiderslot, 69x49cm. Cond.: U

Marie Sophie
Startprijs 60 EUR

Marie Sophie

Pendant H. Koolen
Startprijs 60 EUR

2x H. Koolen (50-er jaren), olieverf op linnen, stadsgezicht 24x30cm. Cond.: U

Aquarel Jan van Hoven
Startprijs 60 EUR

J.A. van Hoven (22-4-1930), gemengde techniek, afbraak raadhuis Enschede 14x22cm. Cond.: U

Pendant CD 08
Startprijs 240 EUR

C.D. 1908 pendant van fjordengezichten 36x23cm. Cond.: G

Johan Haanstra
Startprijs 400 EUR

Schilderij Maly
Resultaat: 475 EUR

S. Nolte, bloemen
Startprijs 80 EUR

Cornelis Roelen, Larensch interieur
Startprijs 30 EUR

Cornelis Roelen 20e eeuw, olieverf op linnen, Larens interieur 74x54cm. Cond.: G

L.W. van Kooten
Resultaat: 60 EUR

Lodewijk Willem van Kooten (Amsterdam 1903), ets op papier, (Apreuve de artiste nr. 2)Maiskolfen 33x45cm. Cond.: U

Schilderij
Resultaat: 30 EUR

Fr. Feinmans, olieverf op linnen, plasgezicht bij avond 40x50cm. Cond.: G

Corneille, "Memorable"
Resultaat: 60 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Memorable" 60x80cm. Cond.: U

Evert Rabbers, landschap Buurse
Startprijs 150 EUR

Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap Buurse 36x27cm. Cond.: U

Theo Ros, eigendruk
Startprijs 40 EUR

Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U

Gerard Cornelis Krol
Resultaat: 120 EUR

E. Pechtold, abstract
Startprijs 70 EUR

Eduard Pechtold (Duitsland), olieverf op linnen, fantasiefiguren 50x50cm. Cond.: G

Roosink
Startprijs 600 EUR

Gerrit Abraham Oosterbaan
Resultaat: 80 EUR