Ring GG 750/000,van de ontwerper Christian Bauer,met briljanten 0.28 ct.,TW/SI,ø 56,4.6 gr.
Hanger GG 585/000 in de vorm van een hart,deels bezet met briljanten 0.185 ct. W/PI, 5.4 gr., met meesterteken.
Hanger GG 585/000 met een ovale ametist en diamanten.5.1 gr.
3-Rijig granaat collier 39 cm., sluiting GG 14 kt.mooi bewerkt en bezet met een granaat.
Granaat collier met tussenbolletjes GG 14 kt.en GG bolslot.L 46 cm.
Granaat collier L.40 cm.,met GG 14 kt. bolsluiting en 51 tussenbolletjes GG 14 kt.
Granaat collier 2 snoer,L68 cm,(34) met GG 14 kt. schuif en 36 tussenbolletjes GG 14kt.
Gouden lipstickhouder, 14krt. Hollands ca. 1950 5,5xø1,7cm.
Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.