Ovale robijn 1.0ct.,intensief rood met zeer goede kleur, zeer kleine inslijpsels.
Oorstekers WG 750/000, 6.7 gr. bezet met een grote tahitiparel en briljanten.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahiti parel 11mm.
Ring GG 750/000 met briljanten 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, 6.8 gr., met meesterteken van de ontwerper Reinbold
Armband horloge Baume Mercier,staal en GG750/00 met datumaanduiding ,quartz uurwerk. 86.1 gr.
Turkoois armband 8-rijig,met vlinderslot GG 14 kt. L. 19 cm.
Turkoois 2 rijig-collier met GG 14kt. sluiting en 85 tussenbolletjes, L41 cm.
Ring GG 750/000,van de ontwerper Christian Bauer,met briljanten 0.28 ct.,TW/SI,ø 56,4.6 gr.
Hanger GG 585/000 in de vorm van een hart,deels bezet met briljanten 0.185 ct. W/PI, 5.4 gr., met meesterteken.
Hanger GG 585/000 met een ovale ametist en diamanten.5.1 gr.
3-Rijig granaat collier 39 cm., sluiting GG 14 kt.mooi bewerkt en bezet met een granaat.
Granaat collier met tussenbolletjes GG 14 kt.en GG bolslot.L 46 cm.
Granaat collier L.40 cm.,met GG 14 kt. bolsluiting en 51 tussenbolletjes GG 14 kt.
Granaat collier 2 snoer,L68 cm,(34) met GG 14 kt. schuif en 36 tussenbolletjes GG 14kt.
Gouden lipstickhouder, 14krt. Hollands ca. 1950 5,5xø1,7cm.
Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.