Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U
Zilveren schaal rustend op 3 gebogen pootjes met aan de bovenkant een mooie sierrand. 800/000 250gr. ø25,2cm.
Zilveren wijwateremmertje, Italië (Napels) gekeurd 17e eeuw 195gr. 12,5xø10cm. Cond.: G
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864 rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
2 Zilveren onderzetschoteltjes, buitenlands gekeurd 18e-19e eeuw 495gr. ø20cm. Cond.: G
Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U
Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U
Mooie strakke zware zilveren koektrommel (16x12x7,4cm.) op originele onderschotel (26x22cm.) Hollands gekeurd 925/000 854gr. Cond.: U
Zilver overlay glazen vaas ca. 1900. Neoclassicisme 31xø13cm. Cond.: G
Grote zilveren ajour gezaagde Hollandse broodmand. Maker: Aubert & Zonen Den Haag 835/000 305gr. 26x18x8,5cm.
Prachtige grote handgezaagde zilveren hengselmand rustend op een strakke voet. 928gr. 33,5x32x22,5cm. Cond.: U
Zilveren stokbalansje (weegschaaltje) op marmeren voetje, Hollands gekeurd ca. 1930 H.: 17cm. Cond.: G
Zeer mooie fruitschaal met bloemmotieven en antiek Hollandse zilveren beugel. 835/000 1074gr (met schaal), ø25cm. Cond.: U
Leuke zware zilveren troffel van de vrijmetselarij 835/000 177gr.
3 Mooie bonbonschaaltjes op zilveren voet 800/000 8xø7,5cm. Cond.: U
Zilveren sierschotel, Bolivia gekeurd ca. 1900. 900/000 700gr. ø41cm. Cond.: G
3 Leuke ronde zilveren fotolijstjes op houten standaard 925/000 ø5,7cm. Cond.: U
Porseleinen Biedermeier schaal met zilveren beugel (925/000). Bord heeft een afbeelding van een man en vrouw aan het meer bij een paleis. 15xø20,5cm. Cond.: G
Schitterende zilveren brandewijnkom naar antiek model 925/000 294gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.
Mooi zilveren plateau met een leuke voorstelling van een visser 925/000 98gr. 8x8cm. Cond.: U
2 Zoutschaaltjes, meesterteken Gorham, sterling zilver 925/000, USA,ca.1874,H.4.5cm.,Ø5 cm.,180 gr.
Zilveren bewerkte siercoupe met gedreven voorstelling, Duits gekeurd ca. 1900 800/000 188gr. 11,5xø8,5cm.
8 Mooi gegraveerde Hollandse suikerlepeltjes 835/000 110gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje
Leuke zilveren schaar met bewerkte handvaten, Gronings model 835/000 71gr. Cond.: G
Grote silver-plated barok kandelaar. Heeft wel diverse keuren in de voet 20e eeuw 33xø16cm. Cond.: G
Kristallen bonbonschaaltje op zilveren voet ca. 1950 10,5xø13cm. Kristal is gaaf.
Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G