Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren schaaltje
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaaltje bewerkt met Oud-Hollands tafereel, gekeurd 1951 835/000 137gr. 3x18x10cm.

Dienblad met kofiiestel
Startprijs 50 EUR

Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G

Dienblaadje met kabelrand
Startprijs 175 EUR

Zilveren dienblaadje met kabelrand 800/000 347gr. ø25cm. Cond.: U

Beschuitbus/zilveren knop
Startprijs 125 EUR

Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.

2 Strooiers met montuur
Startprijs 275 EUR

2 Hollandse zilveren strooiers met mooie opengezaagde houder. 1 Dop gedeukt, verder in goede staat. Maker: Eldik, BW van & Scheer, A.F. van der 1917-1950 Zutphen 835/000

Zilveren hengselmandje
Startprijs 140 EUR

Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U

4-Delig kapstel met schildpad
Startprijs 200 EUR

4-Delig Engels zilveren kapstel met bakkeliet in schildpadlook. Maker: L.S. Birmingham 1851 Cond.: U

2 Peper & Zout strooiers
Startprijs 60 EUR

Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U

Zilveren tas met kristal
Startprijs 80 EUR

Mooi bewerkte kristallen schaal (bovenrand iets beschadigd) op zilveren voet. 925/000 21x15cm. 569gr (met schaal).

Duitse beker
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits zilveren beker 800/000 63gr. H.: 9cm. Cond.: G

Zilveren wijnfleshouder
Startprijs 350 EUR

Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U

2 Kandelaars silver plated
Resultaat: 10 EUR

2 Kandelaars silver plated

6 Vorken
Startprijs 140 EUR

6 Zilveren vorken in goede staat 800/000 279gr.

6 Lepels
Startprijs 230 EUR

6 Zilveren lepels. 5 Model Hollands glad, 1 model Haags lofje 835/000 417gr.

Hollands zilveren dienblad
Startprijs 650 EUR

Hollands zilveren dienblad. Mooi zilveren dienblad met een luxe opstaande galerierand. Maker: AP3, 835/000 369gr. 28,6x20,8x1,9cm. Cond.: U

Ribglazen flacon
Startprijs 125 EUR

Ribglazen odeurflacon met zilveren dop, Hollands Biedermeier 19e eeuw. 9,2xø2,5cm.

Kristallen flacon
Startprijs 200 EUR

Kristallen odeurflacon met zilveren dop, Hollands 19e eeuw 10cm. Cond.: G

Zilveren strooier man/vrouw
Startprijs 200 EUR

Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U

Zilveren mosterdvaatje
Startprijs 150 EUR

Zilveren mosterdvaatje met blauw kristallen binnenbakje, Hollands 1933 7,5x7,5x6,5cm. Cond.: G

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G

10 Delen zilver
Resultaat: 90 EUR

10 Delen zilver waarvan; 8x zilveren dessertlepels model Haags lofje 835/000 13,5cm., een grote lepel en een vork 835/000. Totaal 317gr. Vork is scheef afgesleten.

2 Zilveren vorkjes
Startprijs 60 EUR

2 Antiek Hollands zilveren zuurvorkjes/vleesvorkjes in doos uit 1871 835/000 32gr. Cond.: U

Zilveren zoutvat
Startprijs 150 EUR

Zilveren zoutvat met blauw kristallen binnenbakje, Hollands gekeurd 1927 5xø8cm. Cond.: G

S.T.Dupont aansteker
Startprijs 75 EUR

S.T.Dupont aansteker verguld 24 krt?,nr.8 4 b r k 5 9 ,diamantpunt patroon,model:ligne 1,91 . gew.91 gr.,(nieuwprijs ca.€500.-)4.5 x 3.5 x 1.5cm.Cond.:G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 200 EUR

Zilveren bonbonschaaltje in Deco-stijl, buitenlands gekeurd ca. 1920 925/000 247gr. 8xø12cm.

Zilveren potagelepel
Startprijs 225 EUR

Zilveren potagelepel in Biedermeierstijl, Hollands gekeurd 1864 154gr. L.:35cm. Cond.: G

Antiek gembercouvert
Startprijs 150 EUR

Antiek Holland gembercouvert. Biedermeier 1858, mooi gegraveerd. 835/000 47gr. 18cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Startprijs 60 EUR

Miniatuur zilveren tennisser 925/000 22gr. H.4.5cm.Cond.: U

Zilveren miniatuur
Startprijs 60 EUR

Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Startprijs 60 EUR

Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Startprijs 60 EUR

Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U

Zilveren houder + 5 onderzetters
Resultaat: 55 EUR

Mooie zilveren houder met daarin 5 onderzetters met zilveren rand 925/000,166 gr. Cond.: U

Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 80 EUR

2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G

Amerikaanse sterling beker
Startprijs 40 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Plated warmhoudschaal
Startprijs 45 EUR

W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R

3 Zilveren schalen
Startprijs 120 EUR

3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G

Zilveren tafelmes, 1760
Startprijs 375 EUR

Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject

Zilveren asbakje
Startprijs 20 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U

Ca. 100 delen zilv. bestek
Startprijs 1.500 EUR

Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.

Bonbonniere zilveren voet
Startprijs 90 EUR

Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G

Zilveren kaasschaaf
Resultaat: 30 EUR

Leuke Hollandse zilveren kaasschaaf met zilveren Art Deco heft 1930. 835/000 Cond.: U

2 Zilveren servetringen
Startprijs 35 EUR

2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U

Zilveren doosje met parelmoer
Startprijs 70 EUR

Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U

Silver plated kopje en 13 zilv. lepels
Resultaat: 30 EUR

Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.

Draadzilveren poppenset
Resultaat: 100 EUR

Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G

Doosje munten
Resultaat: 10 EUR

Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05