Zilveren schaaltje bewerkt met Oud-Hollands tafereel, gekeurd 1951 835/000 137gr. 3x18x10cm.
Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G
Zilveren dienblaadje met kabelrand 800/000 347gr. ø25cm. Cond.: U
Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.
2 Hollandse zilveren strooiers met mooie opengezaagde houder. 1 Dop gedeukt, verder in goede staat. Maker: Eldik, BW van & Scheer, A.F. van der 1917-1950 Zutphen 835/000
Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U
4-Delig Engels zilveren kapstel met bakkeliet in schildpadlook. Maker: L.S. Birmingham 1851 Cond.: U
Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U
Mooi bewerkte kristallen schaal (bovenrand iets beschadigd) op zilveren voet. 925/000 21x15cm. 569gr (met schaal).
Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U
6 Zilveren lepels. 5 Model Hollands glad, 1 model Haags lofje 835/000 417gr.
Hollands zilveren dienblad. Mooi zilveren dienblad met een luxe opstaande galerierand. Maker: AP3, 835/000 369gr. 28,6x20,8x1,9cm. Cond.: U
Ribglazen odeurflacon met zilveren dop, Hollands Biedermeier 19e eeuw. 9,2xø2,5cm.
Kristallen odeurflacon met zilveren dop, Hollands 19e eeuw 10cm. Cond.: G
Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U
Zilveren mosterdvaatje met blauw kristallen binnenbakje, Hollands 1933 7,5x7,5x6,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G
10 Delen zilver waarvan; 8x zilveren dessertlepels model Haags lofje 835/000 13,5cm., een grote lepel en een vork 835/000. Totaal 317gr. Vork is scheef afgesleten.
2 Antiek Hollands zilveren zuurvorkjes/vleesvorkjes in doos uit 1871 835/000 32gr. Cond.: U
Zilveren zoutvat met blauw kristallen binnenbakje, Hollands gekeurd 1927 5xø8cm. Cond.: G
S.T.Dupont aansteker verguld 24 krt?,nr.8 4 b r k 5 9 ,diamantpunt patroon,model:ligne 1,91 . gew.91 gr.,(nieuwprijs ca.€500.-)4.5 x 3.5 x 1.5cm.Cond.:G
Zilveren bonbonschaaltje in Deco-stijl, buitenlands gekeurd ca. 1920 925/000 247gr. 8xø12cm.
Zilveren potagelepel in Biedermeierstijl, Hollands gekeurd 1864 154gr. L.:35cm. Cond.: G
Antiek Holland gembercouvert. Biedermeier 1858, mooi gegraveerd. 835/000 47gr. 18cm. Cond.: U
Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Mooie zilveren houder met daarin 5 onderzetters met zilveren rand 925/000,166 gr. Cond.: U
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R
3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G
Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.
Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R
12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G
Leuke Hollandse zilveren kaasschaaf met zilveren Art Deco heft 1930. 835/000 Cond.: U
2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U
Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U
Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.
Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G
Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05