Bronzen Art Deco stijl sculpture van een konijn. Begin 21e eeuw. Naar voorbeeld van Francois Pompon. Geheel staand op marmeren sokkel 23x22x14,5cm. Cond.: U
Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U
2 Handgesneden 18e eeuwse Mariabeeldjes uit lindehout. 1x Linkskijkende Maria 1x rechtskijkende Maria. Geheel origineel handbeschilderd met groen en geel. (1 heeft oude wormgaatjes) 16x5x3,5cm. Cond.:...
Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U
Bronzen plaquette van Maria (tweekleurig brons) op eiken onderplaat, Frans ca. 1900 29x21cm.
Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G
Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U
Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G
Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U
Bronzen Torso, genaamd Adele, staand op een marmeren sokkel. 21e eeuws, 54x29x22cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een Egyptische farao staand met de armen gekruisd midden 20e eeuw. 45x13x9cm. Cond.: G
Traditionele gebruikte Ceremonie masker van de Pende stam uit Congo.
De maskers werden gebruikt voor diverse ceremonies. Dit masker is 60 cm hoog en meer dan 50 jaar oud.
Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G
Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend Afrikaanse jager met speer en kapmes, tevens een dode springbok op de nek 20e eeuw 16x6x9,5cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture van een hertebuste 21e eeuws. De buste is zeer gedetailleerd en heeft een 16-endig gewei. 80x65x32cm. Cond.: U
Zeldzaam en oud Bakongo masker uit Congo.
Het masker heeft nog de traditionele glasogen en een glaskralen rand. Het masker is 34 cm hoog en meer dan 45 jaar oud.
Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U
Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...
Bronzen sculptuur van een staande gans, mooi gedetailleerd 20x12x6cm. Cond. :G
Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.