Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Konijn
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpture van een konijn. Begin 21e eeuw. Naar voorbeeld van Francois Pompon. Geheel staand op marmeren sokkel 23x22x14,5cm. Cond.: U

Bronzen vrouw
Startprijs 85 EUR

Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur, abstract
Startprijs 200 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

2 Houten Maria beeldjes
Resultaat: 60 EUR

2 Handgesneden 18e eeuwse Mariabeeldjes uit lindehout. 1x Linkskijkende Maria 1x rechtskijkende Maria. Geheel origineel handbeschilderd met groen en geel. (1 heeft oude wormgaatjes) 16x5x3,5cm. Cond.:...

Bronzen dubbelgezicht
Startprijs 125 EUR

Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U

Bronzen plaquette, Maria
Startprijs 200 EUR

Bronzen plaquette van Maria (tweekleurig brons) op eiken onderplaat, Frans ca. 1900 29x21cm.

Bronzen Uil
Startprijs 130 EUR

Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G

Afrikaans houten masker
Startprijs 150 EUR

Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 125 EUR

Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U

Bronzen violist
Startprijs 80 EUR

Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G

Baccarat vaasje met brons
Startprijs 90 EUR

Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U

Bronzen Torso
Startprijs 240 EUR

Bronzen Torso, genaamd Adele, staand op een marmeren sokkel. 21e eeuws, 54x29x22cm. Cond.: U

Bronzen beeld koningin
Startprijs 90 EUR

Bronzen beeld van een Egyptische farao staand met de armen gekruisd midden 20e eeuw. 45x13x9cm. Cond.: G

Masker, Pende groot
Resultaat: 65 EUR

Traditionele gebruikte Ceremonie masker van de Pende stam uit Congo.
De maskers werden gebruikt voor diverse ceremonies. Dit masker is 60 cm hoog en meer dan 50 jaar oud.

Beeld van een vrouw
Startprijs 40 EUR

Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G

Houten sculpture
Resultaat: 15 EUR

Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jager
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend Afrikaanse jager met speer en kapmes, tevens een dode springbok op de nek 20e eeuw 16x6x9,5cm. Cond.: G

Bronzen Hertebuste
Startprijs 315 EUR

Grote bronzen sculpture van een hertebuste 21e eeuws. De buste is zeer gedetailleerd en heeft een 16-endig gewei. 80x65x32cm. Cond.: U

Masker Bakngo wit
Startprijs 45 EUR

Zeldzaam en oud Bakongo masker uit Congo.
Het masker heeft nog de traditionele glasogen en een glaskralen rand. Het masker is 34 cm hoog en meer dan 45 jaar oud.

Boedha
Startprijs 60 EUR

Bronzen beeld van een zittende boedha ca. 1970 17x11x7,5cm. Cond.: U

Glazen zeearend
Startprijs 70 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Schemerlampje putti
Startprijs 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

Bronzen gans
Geen vanafprijs

Bronzen sculptuur van een staande gans, mooi gedetailleerd 20x12x6cm. Cond. :G

Bronzen jongen met kruik
Startprijs 725 EUR

Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.