2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. 1x 21cm. (mist 3 nagels). 1x Grote olifant met 2 mensen op de rug H.: 38cm. (heeft geen slagtanden)
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwartmarmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G
Paar beelden van compositie begin 1900, voorstellend 1x man met fakkel in de hand staand op een leeuw. 1x Vrouw met tak in de hand staand op een leeuw. 51x14,5cm. Cond.: G
18e Eeuws houten beeld van kindeke Jezus afkomstig uit een oude kerststal. Beeldje is gemaakt van een strolijf, met houten benen, armen en hoofd. Geheel met oude kleding 55x26x22cm. Cond.: R-G
Tinnen beeldje van de ark van Noach met dieren op de boot 20e eeuw. 8x10x2,5cm.
2 Bronzen dekselvaasjes 20e eeuw Afrikaans. De grote is primitief op een zeer goede manier gemaakt, het deksel heeft 3 figuren afbeeldend die een dier uit een val halen 22x13,5cm. Het kleine dekselpot...
Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.
Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G
Houen beeld van Moeder Maria met kindje Jezus 20e eeuw. 42x12x10cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculpturen van een eekhoorn. Naar voorbeeld van A. Weinmann. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel. 21e eeuws 45x17,5x14,5cm. Cond.: G
Kunststof beeld van een Chinese dame gekleed in groen 20e eeuw. Beeld staat op een houten uitgesneden sokkel 29x13x10cm. Cond.: G
Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G
Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U
Natuurstenen abstract sculptuur, vermoedelijk Afrikaans. 38x34x40cm. Cond.: U
Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G
Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 30 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.
Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U
Houten beeldje van een lachende man met stok. Geheel herrijzend uit het stammetje 20e eeuw 21,5x8x8,5cm. Cond.: G
2 Bronzen beeldjes van 2 Afrikaanse mannen eind 20e eeuw. Zeer decoratief 30,5x7x7cm. Cond.: G
Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U
Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G