Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Drie zilveren sieraden met granaat. Een ring met ovale granaat in een parelrand, een choker met floraal gevormde schakels met granaathangertjes en een paar oorhangers met granaat. Totaal ca 18 gram
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Twee gesneden jadehangers, één voorzien van hangeroog. 24x46mm en 25x46mm. In goede staat
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Set sieraden met goud, 585/000, en muranoglas. Set met een collier en armband met diskvormige muranoglazen kralen, ø 18mm, met tussen de kralen gouden bollen, ø 6mm, voorzien van een sierlijk geelgoud...
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Vier zilveren onderzetters, 800/000, rond gecontourneerd model met voluten versierd met floraal decor. ø 14cm. totaal ca 400 gram. In goede staat
Zilveren visschep, 833/000, met opengewerkt blad met graveerwerk en een steel voorzien van cartouche met bladdecor. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten jl.i, 1893. 30cm. ca 164 gram. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat
Chinese zes-kantige beschilderde pagode-vormige vitrinekast met deurtjes en glazen schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...
Italiaanse twee-delige notenhouten Barok vitrinekast met gebogen glas en snijwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 95 x 55 cm. In goede staat.