Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.