Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche versierd met diverse diamanten met een roosslijpsel. Voorzien van veiligheid, 42x12mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000. Schaar met zilveren grepen in de vorm van pauwen, gerestaureerd aan één greep, MT.: W.J.Kooiman, Schoonhoven, 1856-1886, voorzien van een ketting beves...
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een gematteerde ronde hanger bezet met 4 trillion geslepen diamanten, totaal ca 1,2 ct. ø hanger 12 mm. Lengte collier...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat
Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.