Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke wijnkoeler, 1900 2268
Antieke wijnkoeler, 1900

Resultaat:

40 EUR

6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Perzische loper, 77 x 410 cm. 4529
Perzische loper, 77 x 410 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4264
8-Kantige vitrine met geslepen glas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Wandconsoles 2232
2x Wandconsoles

Resultaat:

90 EUR

19e Eeuwse 10 liter maat 2225
19e Eeuwse 10 liter maat
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

Kluwenhouder mahonie 2218
Kluwenhouder mahonie
Startprijs 50 EUR
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
Eiken 2-deurs kast 4228
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Eiken hoekvitrinekast 4221
Eiken hoekvitrinekast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7021
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7014
Lot Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil spiegel, 1910 4214
Antieke Jugendstil spiegel, 1910

Resultaat:

80 EUR

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm. 7007
Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 808
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR