44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm. 7040
Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm.

550 EUR

Chinese zes-kantige vaas 7118
Chinese zes-kantige vaas

550 EUR

Chinese beker 7128
Chinese beker

550 EUR

Chinese vaas 7136
Chinese vaas

550 EUR

2x 18e Eeuwse Chinese kommen 7173
2x 18e Eeuwse Chinese kommen

550 EUR

4 Delig zilveren koffiesevies 74
4 Delig zilveren koffiesevies

546 EUR

Antieke zilveren theebus 43
Antieke zilveren theebus

500 EUR

Zilveren viscouvert 12 persoons 45
Zilveren viscouvert 12 persoons

500 EUR

Tas met zilver beugel, 1839 697
Tas met zilver beugel, 1839

500 EUR

Collier met paarse parels en een gouden streekslot 729
Collier met paarse parels en een gouden streekslot

500 EUR

Agaat collier met gouden streeksluiting 830
Agaat collier met gouden streeksluiting

500 EUR

H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

500 EUR

D. Wiggers, Zomers landschap 1100
D. Wiggers, Zomers landschap

500 EUR

Ongesigneerd., Man met pollepel 1229
Ongesigneerd., Man met pollepel

500 EUR

Vergulde pendule, 1860 3520
Vergulde pendule, 1860

500 EUR

Franse pendule, 1860 3522
Franse pendule, 1860

500 EUR

Franse Empire pendule, 1810 3523
Franse Empire pendule, 1810

500 EUR

18e-19e Eeuwse vitrinekast 4029
18e-19e Eeuwse vitrinekast

500 EUR

Amelander kast, 18e eeuw 4041
Amelander kast, 18e eeuw

500 EUR

18e Eeuws kabinet met beslag 4157
18e Eeuws kabinet met beslag

500 EUR

Beeld, Corneille 5006
Beeld, Corneille

500 EUR

Hildo Krop dekselpot 6005
Hildo Krop dekselpot

500 EUR

18e Eeuwse Delftse dekselbak 6062
18e Eeuwse Delftse dekselbak

500 EUR

Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm. 7000
Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.

500 EUR