Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, met een koffiekan,melkkan, suikerbak en een dienblad. Alles met een ovaal gecontourneerde vorm voorzien van graveerwerk. MT.: D. Aubert 's Gravenhage. 27x12x1...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Hildo Hildebrand L. Krop. 1884 - 1970. Eskaf Covered bowl. Keramieken dekselvaas. 1920 / 1927. Afmeting: 24 x Ø 18 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Amelander hoekkast met originele polychromie. Romeinse voorstelling. Afmeting: 113 x 58 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...
19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Zomers landschap met Drentse boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 77 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Collier van 5 rijen paarse zoetwaterparels, ø 6x4mm, bevestigd aan een groot rond geelgouden streekslot, 585/000, rijkelijk versierd met filigrain, knopjes en gouden elementen in de vorm van palmetten...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.
Zilveren viscouvert, 12 persoons, 833/000, met 12 messen en vorken voorzien van een heft met parelrand en een blad fraai versierd met een getrembleerde bewerking. MT.: Messen: Gerritsen Zilverfabriek,...
Antieke 835/000 zilveren Empire theebus. Schuitvormig glad model met filetranden, afsluitbaar scharnierend deksel met sleutel. Deksel met knop op een rozet met bladmotief. Mr. J. A. van der Toorn-'s G...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.
Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm
Chinese celadon pot op drie pootjes, met bruin/grijs glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...