Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3173 Resultaten
Kavel: 5039

2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat: 32.500 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 6004

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912

Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzaam vijf-delig Colenbrander kaststel. Gemaakt bij de fabriek Zuid Holland. Omstreeks 1912. Gemerkt met Hollandse vlag WVH. Wim van Ham. Van de vijf vazen heeft één dekselvaas rand stukje gelijmd ...


Kavel: 7017

í

Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7380

Chinese pot + console

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pot met draken decor en zes-tekens bodemmerk. Met console. Afmeting: H 9,5 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7026

Chinees porseleinen boeddha

Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama

Resultaat: 3.500 EUR

M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 7195

2x Chinese kopjes

Resultaat: 2.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met teksten/tuin/eenden decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 6,5 cm. / 4,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antieke Indonesische kris

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame antieke Indonesische kris met zilveren schede op hout, damasten lemmet. Mooie kwaliteit. Zilver beschadigd. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830

Resultaat: 2.500 EUR

Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 1070

J. Lawrence, Schotse man met kilt

Resultaat: 2.500 EUR

J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.


Kavel: 7313

Chinese knobbelvaas met loodglazuur

Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met loodglazuur en roze florale decors. Met bodemmerk. Lampenvoet geweest. Gat in bodem. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4008

Louis Seize kabinet, 1780

Resultaat: 2.250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan koplijst en mooi snijwerk. Circa 1780. Prachtig bronzen beslag. Compleet met sleutel. Gecanneleerde lyseen. Afmeting: 265 x 185 x 65 cm...


Kavel: 7058

2x Antieke Chinese Yixing trekpotten

Resultaat: 2.250 EUR

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bloesemtakken decor. Bij deksels binnenrand beschadigd. Afmeting: ø 8 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2

Zilveren muziekdoos

Resultaat: 2.100 EUR

Fraai zilveren muziekdoosje, 835/000, Griesbaum, rechthoekig model versierd met rasterdecor en putti, voorzien van voorstellingen met putti aan de zijkanten. Geplaatst op gekrulde poten bevestigd met ...


Kavel: 1023

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat: 2.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 4004

Secretaire

Resultaat: 2.000 EUR

Duitse notenhouten Biedermeier secretaire met volle zuilen en marquetterie ingelegd nest. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 157 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 7145

Celadon vaas

Resultaat: 2.000 EUR

Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7018

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4000

Kapitale kussenkast

Resultaat: 1.900 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Hollandse palissanderhouten Renaissance kussenkast met volle zuilen en geeboniseerde lijsten, cherubijnkoppen en ranken. Met achter de linker deur een geheim vak met lades. L...


Kavel: 8

Gouden choker

Resultaat: 1.700 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat


Kavel: 2371

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp

Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...


Kavel: 5000

Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat: 1.650 EUR

Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.


Kavel: 15

Zilveren monstrans

Resultaat: 1.600 EUR

Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...


Kavel: 7002

Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...