H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel versierd met figuren en bokalen. MT.:H.Nijman, Kampen, jl.: E:1839, met rokhaak versierd met rocailles en een figuur. MT.: H.Hooijka...
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.
Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Eén haarlijn. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren koektrommel op onderschotel, 833/000. Rechthoekige koektrommel met ronde hoeken en scharnierend deksel geplaatst op een bijbehorende onderschotel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist j...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombardeerd Barok secretaire. Louis Seize. Circa 1780. Origineel beslag, klauwpoten. Prachtig binnenleven met intarsia in kelder. Afmeting: 117x 110 x 61 cm. In goed...
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kapitale Duitse Jugendstil Mettlach V.B. handbeschilderde steengoed vazen. Nr. 2414. Circa 1900. Afmeting: 44 x ø 17 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle tafelklok met schildpad belijming en bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke geelgouden ring, 750/000, met 9 edelstenen, zogenoemde Navaratha ring. Ring met een rozet met rond gefacetteerde robijnen en een rand met peervormig geslepen edelstenen, o.a. smarag...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...
Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, met een koffiekan versierd met parelrand, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, en een melkkan en suikerbak met hengsel, Importeursteken D.Aubert, Den Haag, ...
Grote Venetiaanse lamp met moor. Tien-lichts. Drie-delig, inclusief console. Hout met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren kan op comfoor, 833/000. Kan rijkelijk versierd met acanthusbladeren, knerrenrand, voluten drapperieën en floraal decor. geplaatst op een ronde voet. Voorzien van een hengsel gemaak...
Zilveren theekan op comfoor, 833/000. Zilveren theekan bol model, op ronde voet met ringen, voorzien van scharnierend deksel met bloem als knop. Geplaatst op een zilveren comfoor, bol gecontourneerd m...