Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Perzische loper, 77 x 410 cm. 4529
Perzische loper, 77 x 410 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Imari borden 7157
4x Imari borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 7150
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

2x Religieus/devotie 2282
2x Religieus/devotie
Startprijs 60 EUR
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje 7121
Chinees trekpotje

Resultaat:

74 EUR

Verkocht
Chinese vaas, figuren/wolken 7114
Chinese vaas, figuren/wolken

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Chinese maanvaas 7107
Grote Chinese maanvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot religieus 2275
Lot religieus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke wijnkoeler, 1900 2268
Antieke wijnkoeler, 1900

Resultaat:

40 EUR

Banko earthenware trekpot 7071
Banko earthenware trekpot
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 7514
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 808
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oosters handwerkstuk met gouddraad 7507
Oosters handwerkstuk met gouddraad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese/Japanse? borden 7500
6x Antieke Chinese/Japanse? borden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Stel zilveren kaasduimen 832
Stel zilveren kaasduimen

Resultaat:

110 EUR