Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Art Deco tafelklok, 1935 3600
Art Deco tafelklok, 1935

Resultaat:

30 EUR

Bierpul met zilveren klep 315
Bierpul met zilveren klep
Startprijs 60 EUR
Witgouden ring met robijn 308
Witgouden ring met robijn
Startprijs 150 EUR
4 Zilveren ringen 301
4 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3571
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR

L. Spilliaert, Buste 5007
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Perzische loper, 77 x 410 cm. 4529
Perzische loper, 77 x 410 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 7514
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren asbak 699
Zilveren asbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oosters handwerkstuk met gouddraad 7507
Oosters handwerkstuk met gouddraad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese/Japanse? borden 7500
6x Antieke Chinese/Japanse? borden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3-Delig albast klokkenstel 3564
3-Delig albast klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Electrische Ato Paris wandklok 3557
Electrische Ato Paris wandklok

Resultaat:

210 EUR

Zilveren Art Deco schaal 265
Zilveren Art Deco schaal
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Gouden horloge, double band 258
Gouden horloge, double band

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden Baume Mercier horloge 251
Gouden Baume Mercier horloge

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

3x Japanse houtsnedes 7171
3x Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm. 7164
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.

Resultaat:

500 EUR

Franse tafelklok 3521
Franse tafelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
4x Imari borden 7157
4x Imari borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4264
8-Kantige vitrine met geslepen glas

Resultaat:

250 EUR