Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Indonesische kris met zilveren schede op hout, damasten lemmet. Mooie kwaliteit. Zilver beschadigd. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant met een oud slijpsel. Ring met een zilveren kop bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel, in de vorm van een gekroonde traan. breedte 12mm. ø53 ca 1,8 gram. In...
Lot met zeven pijpwroeters, 835/000, verschillende modellen bekroond met een paard, ruiter te paard of een figuur met kinderen. MT.: Aubert, 's Gravenhage. 9-11cm. Totaal ca 65,8 gram. In goede staat
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.
Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 18e eeuws Drents eiken schrijfkabinet. Met halve zwarte zuilen en origineel beslag. Mooi binnenleven met kelder. Mooie patina. Afmeting: 248 x 130 x 48 cm. In goede originele staat.
Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rode matte glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop + schotels + vijf kopjes Familie Rose. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, b...
Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen antieke Delftse blauw-witte Fayence. Bestaande uit: 18e Eeuwse natfruit lekschaal, gecontourneerd, enkele chips. 18e Eeuws gecontourneerd onderbord voor lekschaal. Eind 19e eeuws zes-kantig...
Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met zilveren zetkasten, verlopend in grootte, met 6 diamanten met een oud slijpsel. breedte 5 mm. ø 53 ca 1,9 gram. In goede staat
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, vaas met prunus decor (bodemmerk), twee kopjes (één haarlijn), capucijner schotel, schenkkan zonder deksel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/go...
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 52 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Chinese waaier met lotusbloem en vlinder decor. Tekst + gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 51 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...
Groot gipsen Jugendstil-stijl borstbeeld. Meisje met paardenstaart. Gesigneerd R. Aurili. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Edouard Houbolt, 1935. 1885 - 1954. Religieuze voorstelling met figuren bij kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 124 x 180 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha's in Chinees interieur/landschap/goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.
Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.
Kleine Duitse vroeg Barok ijzeren geldkist met gegraveerd open slot en dubbele vergrendeling. Circa 1700. Afmeting: 8,5 x 17 x 10 cm. In zeer goede originele staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, ovaal model met S-vormig applique versierd met knopjes en sterren. Enkele stukjes ontbreken. Compleet met baardje. 31x40mm. ca 5,0 gram. In goede staat.
Roségouden ring, 585/000, met rookkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rookkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,3 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/landschap decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 21,5 - ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kang Xi schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding, één chip. Eén kop en schotel met gecontourneerde omranding + Lange Lijs dec...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vlinder decor. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 9,5 x 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.