Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Herend porselein
Resultaat: 150 EUR

Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Copier Leerdam glazen schaal
Resultaat: 90 EUR

Antieke 30er-jaren Copier Leerdam glazen dekselschaal. Afmeting: 14 x 23 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen bokalen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.

3x Oude kinderkopjes
Resultaat: 80 EUR

Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 223 x 311 cm.
Resultaat: 225 EUR

Perzisch kleed in de kleuren blauw/rood/bruin etc. Afmeting: 223 x 311 cm. In goede staat.

Bibliotheek trapje
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Stoel met groene stoffering
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse eikenhouten bureaustoel met draaibare zitting. Circa 1900. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Korinthische zuil, 1700
Resultaat: 305 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

2x Vergulde bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 225 EUR

Grote Italiaanse vergulde houtgestoken spiegel met console. Rococo-stijl. 20e Eeuw. Barst in glas. Afmeting: H 135 x B 50 cm. In goede staat.

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.

4x Duitse speelgoedauto´s
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Indonesische kris
Resultaat: 110 EUR

Antieke Indonesische kris met damast lemmet, houten schede en heft. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.

3x Kaarskandelaren
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1890. Afmeting: H 44 - 46 cm. In goede staat.

2x Wandconsoles
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.

3x Hollandse antiquarische boeken
Resultaat: 170 EUR

Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...

19e Eeuws wandrek
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.

Antieke wijnkan, 1880
Resultaat: 80 EUR

Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Historisme pronkvazen, 1890
Resultaat: 70 EUR

Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde dekseldoos
Resultaat: 80 EUR

Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Monogram C.V. , Wilde bloemen
Resultaat: 100 EUR

Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Herenportret
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.

Otto Eerelman, Studie tekeningen
Resultaat: 160 EUR

Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.

S. Robertson, Portret
Resultaat: 275 EUR

Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug
Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Zilver vergulde armband
Resultaat: 130 EUR

Zilver vergulde armband met paarse stenen. Armband met grote rechthoekige opengewerkte schakels met opgelegde filigrain bloemen, bezet met ovaal cabouchon geslepen paarse stenen. Voorzien van bakslot ...

Lot diverse horloges
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 70 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en gevuld met 2 zilveren naalden. Totaal ca 20 gram. 10 cm. In goede staat

Gouden armband
Resultaat: 250 EUR

Brede geelgouden armband, 585/000, met pennen voorzien van schakels met een geslepen rand. Met bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte 19,5 cm. ca 10,7 gram Gedragen, verder in goede staat

Lot zilveren bedels
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse zilveren bedels, diverse gehaltes. Met o.a. molens, dieren, klavers en hartjes. totaal ca 46 gram. In goede staat.

11 Zilveren likeurglaasjes
Resultaat: 190 EUR

Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat

Gouden collier en hanger met rookkwarts
Resultaat: 425 EUR

Roségouden collier met hanger, 585/000, met rookkwarts. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een kussenvormig geslepen rookkwarts, 11x11mm. Grootte 18x11mm. lengte 50 cm. totaal ca 6,0 gram. Z...

2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.

4x Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse of Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.

5x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein (10x)
Resultaat: 140 EUR

Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 350 EUR

Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.

2x Zeldzame Chinese borden
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø

4x Hummel figuren
Resultaat: 130 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 250 EUR

Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...

Antieke Delftse schenkkan
Resultaat: 120 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Parapluhouder, Petrus Regout
Resultaat: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.

Antieke menage set, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Paard naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteunen
Resultaat: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 208 x 208 cm.
Resultaat: 90 EUR

Groot meerkleurig fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 208 x 208 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 300 x 400 cm.
Resultaat: 130 EUR

Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw met diverse medaillons in het midden. Afmeting: 300 x 400 cm.

Antieke boekenkast, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1840
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten barocksecretaire stijl meubel 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten met een mooi binnenwerk met geheime vakjes.125x90x60cm.
in een goede staat.

Antieke spiegel, H 154 x B 72 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse Louis Philippe spiegel met putti en facet geslepen spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 154 x B 72 cm. In goede staat.

Warmink staande klok
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Oude regulateur
Resultaat: 70 EUR

Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker jaarpendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Grote Franse pendule, 1890
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Franse bronzen Barok-stijl pendule met ranken en instrumenten decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.

Grote antieke blikken hutkoffer, 1920
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.

Duivelsmasker
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Opgezette reebok kop
Resultaat: 50 EUR

Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.

14-Delen antiquarische boeken
Resultaat: 275 EUR

Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...

Documentenkistje
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw
Resultaat: 70 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen
Resultaat: 80 EUR

A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek
Resultaat: 375 EUR

Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Doosje met sieraden
Resultaat: 60 EUR

Houten doosje met schildering, gevuld met diverse sieraden met o.a. bloedkoralen colliers en hangers, zilveren munthanger met fl 10,- munt, diverse zilveren horloges en diverse broches.

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos, 1834
Resultaat: 190 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van guillouche bewerking met cirkels en sterren. Met een gravure op de binnenzijde van het deksel, G.H. Ylstra 1835. MT...

2 Flacons met zilver
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen flacons met zilveren dop, Flacon uit Boheems glas met floraal decor voorzien van een zilveren dop en kraag, 835/000, scharnier kapot, 12x5cm. en een ovaal kristallen bakje met een zil...

Zilveren miniatuur koets
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur koets, 835/000, voorzien van bewerking, met figuur op de bok en één paard. 8x2,5x4cm. ca 43 gram. één wiel zit los, verder in goede staat

Zilveren lodereindoos
Resultaat: 90 EUR

Fraaie zilveren lodereindoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd versierd met graveerwerk. MT.: C.J. Bruinings Joure, jl.; S:1877. 4,5x3x4,5cm. ca 24,5 gram. In zeer goede staat

Divers met zilver
Resultaat: 200 EUR

Lot blauw glas met zilver, 925/000, tafelset met zout- en peperstrooier, één strooier heeft een barst in het glas, 2 ovale specerijenbakjes met lepel, een mosterdpotje met zilveren deksel voorzien va...

Rosegouden ring.
Resultaat: 750 EUR

Roségouden ring, 585/000, met kleurloze topaas. Bolle ring met een kussenvormig geslepen topaas, 11x11mm. ø 59. ca 7,5 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.

Oorhangers met bloedkoraal
Resultaat: 120 EUR

Brisures, 333/000, met een druppelvormige bloedkoraal. lengte 31 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Gouden solitair oorstekers met een spiegelchaton bezet met ovaal gefacetteerde diamanten, 5,5x4,5mm, met insluitsels, ø oorknop 9 mm, voorzien van schroefp...

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

8x Oude Chinese jade voorwerpen
Resultaat: 100 EUR

Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinese voorwerpen/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Restauratie. Afmeting: H 29 cm. In matige staat.

Lot Chinese kop/schotels (9x)
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...

3x Chinese borden
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...