Drie delen antieke Delftse blauw-witte Fayence. Bestaande uit: 18e Eeuwse natfruit lekschaal, gecontourneerd, enkele chips. 18e Eeuws gecontourneerd onderbord voor lekschaal. Eind 19e eeuws zes-kantig...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie creme-kleurige Hollandse keramieken plateel figuren. Circa 1930. Bestaande uit: Dansende dame, Koninklijke plateelbakkerij Gouda. Kangoeroe, Koninklijke Goedewaagen Gouda. Reekits, nr. 2660. Afme...
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...
Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Lot serviesgoed, Chinees, peterselie/Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: Grote theekan + zes kop en schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In goede staat.
14-Delig antiek Jugendstil porseleinen keukenset voor kruiden et cetera. Met goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...
Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...
Antieke porseleinen tabakspijp met varken. Scherts pijp. Eén oor beschadigd. Circa 1880. Afmeting: L 28 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Zeldzaam 19e eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleinen tete à tete met diverse figuren in landschappen/goud decor. Blindmerk. In uitstekende staat. Afmeting: 14 x 43 x 32 cm. In goede staat.
3 duitse hummel figuren 20e eeuw. 1x meisje en jongen onder paraplu 1950-1955, 1x jongen en meisje bij heilig kruis 1950-1955, 1x jongen met geiten 1950-1955 11-20 cm hoog in goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse Napels porseleinen theepot + comfoor, met opgewerkt rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en oker rand. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 - 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Delftse polychrome Fayence scherts schenkkan met spreuk. 'Kees den aap geeft melk uijt zijn bekkie'. Circa 1900. Bodemmerken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Majolica schaal met floraal/libelle goud decor. Jugendstil. Circa 1915. Gemerkt Fischer Budapest. Afmeting: 15 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote majolica bloempot met onderschaal. Gedecoreerd met fratzen en fruit-guirlandes. Neo Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 46 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
23-Delig antiek Engels mokka servies. Keramiek. Crown Ducal Ware England. Circa 1915. Druivenranken/vogel decor. Afmeting: 6 - 29 cm. In goede staat.
Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....
Aparte keramieken inktpot met floraal decor, messing montuur en porseleinen inktpotten. Circa 1930. Afmeting: 18 x 11 x ø 9 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Zes-delige antieke porseleinen Droste Cacao Haarlem set. Circa 1930. Slijtage. Afmeting: 19 x 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Duitse bisquit porseleinen Goebel dames buste. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Societé Ceramique Maastricht keramieken theeservies. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Bestaande uit: 22x Kopjes, 19x schotels, 3x melkkan, 1x suiker, 5x borden, 3x kastkommen, 1x theepot, 1x beke...
Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte tazza met Zwiebelmuster decor. Circa 1920. Afmeting: H 15 - Ø 28 cm. In goede staat.
Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden. Polychrome. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gepolychromeerde terracotta tabakspot. Charles Dickens. Genummerd. Minimale chips. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...
Zes delen antiek Hollands Gouda glansplateel met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Acht antieke Hollandse tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Engels keramiek (5x). Vijf-delig. Bestaande uit: Twee grote schenkkannen, theekan, melk/suiker set, koekjestrommel. Circa 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijk/goede staat.
18 Stuks Hollandse 19e eeuwse mangaan bloempot tegels. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met haan decor + Chinees teken. Afmeting: 5,5- 17 cm ø. In goede staat.
Twee antieke porseleinen rijstkommen. Eén maal 18e eeuw, Amsterdams Bont, landschap met figuren/huizen/goud decor. Eén maal Imari, floraal decor, één chip. Afmeting: ø 13,5 -14,5 cm. In redelijk/goede...
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Circa 1900. Afmeting: 23 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen figuur. Griekse vrouw. Was lampenvoet. Circa 1900. Bij hand beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse Fayence vaas met landschap decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen kinder kop + schotel. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. In goede staat.
Zeer groot Frans/Italiaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Gekostumeerd paar. Blauw-wit + goud decor. Onbekend bodemmerk. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Duits Fürstenberg porseleinen thee/koffie servies met roze rozen + goudrand decor. Bestaande uit: Taartschaal, taartborden, cake-schaal, petit four schaaltjes, 27x kop + schotels. Minimale chip mogeli...
Groot antiek Duits porseleinen figuur. Dansend paar. Circa 1920. Gemerkt met H en daarboven een kroon. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Duits Nymphenburg porselein. Handbeschilderde kop + schotels. Bloemen decor. Twee kopjes heel, rest chips/barst. Afmeting: 5 x 13 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleien theeservies met diverse figuren/goud decors. Blindmerk. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, schaal + twaalf kop en schotels. Afmeting: 7 - 25 cm. In...
Grote Majolica piedestal met floraal/putti decor. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam vijf-delig Colenbrander kaststel. Gemaakt bij de fabriek Zuid Holland. Omstreeks 1912. Gemerkt met Hollandse vlag WVH. Wim van Ham. Van de vijf vazen heeft één dekselvaas rand stukje gelijmd ...
Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.
Antieke Delftse plaquette met 18e eeuwse voorstelling. Havengezicht met figuren. Circa 1880. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee Weense decor porseleinen vazen met figuren en goud decors. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Weens keramieken figuur. Gemerkt Keramos Wien. Meisje met appels. Circa 1930. Chip aan rok. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl keramieken vazen set. Floraal + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen schnapps figuren met hoed als stop. Circa 1880. Eén maal 'Ich bin Klug uns Weise' + 'Ich bin ein zweiter Salomo'. Beide beschadigd. Afmeting: 12,5 - 13 cm. In redelijke...
Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.
Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
7x Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Circa 1900. Handbeschilderd, floraal. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 5,5 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Lot antiek Petrus Regout Maastricht serviesgoed. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.
Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.
Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....
Twee Makkumer borden. 20e Eeuw. Eén maal Tichelaar, blauw/wit, floraal. Eén maal Tichelaar, polychroom, floraal. Afmeting: Ø 26 - Ø 35 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence boterdekselpotten met floraal decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel beschadigd. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm. In redelijke staat.