Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vuurvergulde Empire pendule 3603
Vuurvergulde Empire pendule

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Eierwekker + klokje + barometer 3604
Eierwekker + klokje + barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse poseleinen vaaspendule, 1880 3605
Franse poseleinen vaaspendule, 1880

Resultaat:

275 EUR

Art Deco tafelklok, 1940 3606
Art Deco tafelklok, 1940
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren 3607
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Junghans tafelklok 3608
Junghans tafelklok

Resultaat:

120 EUR

Engelse staande klok 3609
Engelse staande klok
Startprijs 250 EUR
Engelse staande klok 3610
Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antieke schoolklok, 1900 3611
Antieke schoolklok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Boulle klok 3612
Boulle klok
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Schwarzwalder vrijmetselaar 3613
Schwarzwalder vrijmetselaar

Resultaat:

200 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3614
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1860 3615
Franse pendule, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bisquit klokkenstel 3616
Bisquit klokkenstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke pendules 3617
2x Oude/antieke pendules

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse pendule 3618
Franse pendule

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Circle Tournant klok, 1880 3619
Antieke Circle Tournant klok, 1880

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Weense regulateur, 1880 3620
Weense regulateur, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Regulateur met Junghans uurwerk 3621
Regulateur met Junghans uurwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse vergulde pendule 3622
Franse vergulde pendule

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Charles Dix thermometer-pendule, 1840 3623
Charles Dix thermometer-pendule, 1840

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3624
Franse tafelklok

Resultaat:

300 EUR

3-Delig pendule stel, 1870 3625
3-Delig pendule stel, 1870
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Antieke reiswekkers 3626
2x Antieke reiswekkers

Resultaat:

50 EUR