44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Franse pendule, 1890 3627
Franse pendule, 1890

100 EUR

Antieke Franse pendule, 1890 3628
Antieke Franse pendule, 1890

100 EUR

Duitse tafelklok, 1920 3629
Duitse tafelklok, 1920

40 EUR

Antieke Schwarzwalder klok, 1840 3630
Antieke Schwarzwalder klok, 1840

130 EUR

Schwarzwalder klok 3631
Schwarzwalder klok
Startprijs 80 EUR
2x Antieke klokken 3632
2x Antieke klokken

40 EUR

Duitse Gründerzeit staande klok, 1890 3633
Duitse Gründerzeit staande klok, 1890
Startprijs 1.000 EUR
Schwarzwalder klok 3634
Schwarzwalder klok
Startprijs 40 EUR
Franse Louis Seize vaaspendule 3635
Franse Louis Seize vaaspendule
Startprijs 840 EUR
19e Eeuwse Franse Capucine reiswekker 3636
19e Eeuwse Franse Capucine reiswekker
Startprijs 700 EUR
Franse wandklok 3637
Franse wandklok

350 EUR

Engelse hoodklok 3638
Engelse hoodklok
Startprijs 350 EUR
Antieke mysterieuze klok 3639
Antieke mysterieuze klok
Startprijs 480 EUR
Empire pendule 3640
Empire pendule
Startprijs 320 EUR
Franse schildpad pendule 3641
Franse schildpad pendule

190 EUR

Antieke Franse kolomklok 3642
Antieke Franse kolomklok

130 EUR

Franse pendule, 1840 3643
Franse pendule, 1840
Startprijs 300 EUR
Grote koekoeksklok 3644
Grote koekoeksklok
Startprijs 425 EUR
Antieke Majolica Lenzkirch pendule 3645
Antieke Majolica Lenzkirch pendule
Startprijs 320 EUR
2x Kolomklokken 3646
2x Kolomklokken

325 EUR

Vuurvergulde pendule 3647
Vuurvergulde pendule

200 EUR

Art Deco pendule, 1925 3648
Art Deco pendule, 1925
Startprijs 90 EUR
3-Delig Frans klokkenstel, 1880 3649
3-Delig Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 240 EUR
Russische koekoeksklok 3650
Russische koekoeksklok
Startprijs 30 EUR