Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.