Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollandse porseleinkast 4164
Hollandse porseleinkast

Resultaat:

600 EUR

Witgouden ring met diamant 201
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.590 EUR
2x Neo Gotische meubels 4128
2x Neo Gotische meubels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse schrijftafel 4121
Engelse schrijftafel

Resultaat:

120 EUR

Antieke halspiegel 4114
Antieke halspiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Wortelnoten theetafel 4078
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Italiaanse vitrinekast 4071
Italiaanse vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren 3607
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese vitrinekast 4064
Chinese vitrinekast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Art Deco tafelklok, 1935 3600
Art Deco tafelklok, 1935

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3571
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3-Delig albast klokkenstel 3564
3-Delig albast klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Electrische Ato Paris wandklok 3557
Electrische Ato Paris wandklok

Resultaat:

210 EUR

Franse tafelklok 3521
Franse tafelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

Resultaat:

70 EUR

Franse tafelklok 3514
Franse tafelklok
Startprijs 700 EUR
Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820 3507
Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820
Startprijs 1.000 EUR
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1306
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
Francine, Strandgezicht met figuren 1299
Francine, Strandgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse vitrinekast met beslag 4028
Franse vitrinekast met beslag

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

Resultaat:

550 EUR

Zilveren brandewijnkom 165
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 550 EUR
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4014
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 300 EUR
Bloedkoraal collier 158
Bloedkoraal collier
Startprijs 250 EUR