G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een vierpoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,14 ct VSI. ø 53 ca 2,2 gram. Winkelverkoopprijs € 699,-. Nieuw
Twee armbanden. 925/000, met kleurstenen. Eén armband zilver verguld voorzien van lichtblauwe stenen en één armband met witte en groene stenen. Beiden voorzien van bakslot met veiligheid. ca 33 gram. ...
Zilveren armband en manchetknopen met barnsteen, 835/000, armband met 7 ovale schakels met barnsteen en manchetknopen met vierkante barnstenen. 22 mm breed, lengte 19 cm. Manchetknoop 20x15mm. ca 34,1...
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.
Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...
18e Eeuws zilveren miniatuur haardtang met getorste poten en een draairing. Vermoedelijk Mr. Maria Breda Amsterdam. Circa 1750. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.
Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.
Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat