Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bijzettafel 4110
Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR
2x Zilveren vorken, divers 297
2x Zilveren vorken, divers
Startprijs 50 EUR
2 Zilveren armbanden 704
2 Zilveren armbanden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot zilver met barnsteen 707
Lot zilver met barnsteen

Resultaat:

60 EUR

Barnstenen collier 311
Barnstenen collier
Startprijs 80 EUR
3 Barnstenen sieraden met zilver 312
3 Barnstenen sieraden met zilver
Startprijs 70 EUR
Zilveren miniatuur, Haardtang 721
Zilveren miniatuur, Haardtang
Startprijs 150 EUR
Antieke messing hangpetroleumlamp 2171
Antieke messing hangpetroleumlamp
Startprijs 100 EUR
Antieke Neo Gotische gaslamp 2172
Antieke Neo Gotische gaslamp
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse speeltafel 4124
Engelse speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Eiken boekenkast 4125
Eiken boekenkast
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Antieke Engelse Staffordshire honden 6146
2x Antieke Engelse Staffordshire honden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Antiek porselein/aardewerk 6147
3x Antiek porselein/aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Franse kandelaren 6161
2x 19e Eeuwse Franse kandelaren

Resultaat:

100 EUR

Zilveren visschep, 1859 347
Zilveren visschep, 1859
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kaasstolp en karaf met zilver 348
Kaasstolp en karaf met zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mini-camera Zeiss 2185
Mini-camera Zeiss

Resultaat:

50 EUR

3x Tabaksdozen 2186
3x Tabaksdozen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren sieraden, 3x 361
Zilveren sieraden, 3x

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Collier van barnsteen 362
Collier van barnsteen

Resultaat:

170 EUR

Antieke Franse schotel, 1900 6196
Antieke Franse schotel, 1900
Startprijs 50 EUR
2x Antiek porselein 6197
2x Antiek porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5-Delig kaststel 6211
5-Delig kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder bureauset, 1880 2221
Antieke Schwarzwalder bureauset, 1880

Resultaat:

100 EUR