Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een vierpoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,14 ct VSI. ø 53 ca 2,2 gram. Winkelverkoopprijs € 699,-. Nieuw
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat
Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.
Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Antieke Schwarzwalder notenhout gesneden bureauset met pennenhouder, inktpot en dekseldoos met goudfazant en druivenranken. Circa 1880. Chips inktpot. Afmeting: 11 x 27 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten dienblad. Afmeting: 70 x 42 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Sierlijk zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal gezaagd model op een ovaal gezaagde voet met 2 grepen uit krullen. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: R:1927. 17x11x5cm. Totaal ca 146 gram. In zee...
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.