Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.