Set sieraden met goud, 585/000, en muranoglas. Set met een collier en armband met diskvormige muranoglazen kralen, ø 18mm, met tussen de kralen gouden bollen, ø 6mm, voorzien van een sierlijk geelgoud...
Twee gesneden jadehangers, één voorzien van hangeroog. 24x46mm en 25x46mm. In goede staat
Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1030 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 41x33x17cm
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Zilveren trekwagen, 925/000, met gezaagde venster voorzien van luiken, versierd met krullen en voluten. Met los deksel. Geplaatst op 4 wielen. 35x13x20cm. Totaal ruim 2000 gram. In zeer goede staat.