44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Gouden zegelring met roze steen
Startprijs 350 EUR

Zilveren slatang, 1851
Startprijs 160 EUR

Zilveren tabakspot, 1860
Startprijs 360 EUR

Gouden oorknoppen met granaat
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine ronde oorknoppen met een getorste rand, voorzien van een gefacetteerd granaatje, één iets beschadigd. ø5,5 mm. ca 1,1 gram. In goede staat

Cassette met zilveren taartvorkjes
Startprijs 70 EUR