Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek medaillon alpaca
Startprijs 50 EUR

Groot alpaca medaillon, ovaal model versierd met een rand met bloemen voorzien van een strik. 46x72mm, inclusief oog. In zeer goede staat.

3x Chinese gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Gouden camee hanger
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. Hanger versierd met draad met daarin een fraai gesneden schelpcamee. Grootte hanger 40x25mm, inclusief oog. ca 4,2 gram. In goede staat

Zilveren roomstel, 2 delig
Resultaat: 100 EUR

Een klein zilveren roomstel, 833/000, 2 delig met een melkkan en suikerbak, rond model versierd met rocailles en voorstellingen met figuren. Op ronde bewerkte voet. Voorzien van grepen met vrouwfigure...

Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Spiegel met console
Startprijs 200 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.

Zilveren schaar
Startprijs 75 EUR

Zilveren schaar, 800/000, met grepen met parelbewerking en strikken. 15 cm. ca 72 gram. In goede staat.

Lot zilver, 6x
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver, 835/000, met een gecontourneerde tasbeugel met graveerwerk en een ketting, 3 theelepels en een vork en lepel, Haags lofje. MT. Gerritsen en van Kempen, Zeist. 11-21cm. ca 160 gram. In goed...

Antieke tabakspijp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 60 EUR

Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...

Zilveren sauslepel en klontentang
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak met schenktuit. Lengte: 14 cm. Anno 1857. En een 835/000 zilveren klontentang met een lengte van 13 cm. Mr. W.H. Woortman-Amsterdam. Anno S 1852. Reparatie...

Zilveren armband
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bolletjes langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand
Resultaat: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.

Antiek theekastje, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.

Gouden zegelring met roze steen
Startprijs 350 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkant geslepen roze steen. Grootte kop 12x13mm. ø63 ca 9 gram. In zeer goede staat.

Antieke eiken eettafel, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.

Frans kastje van rozenhout
Startprijs 300 EUR

Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

Zilveren slatang, 1851
Startprijs 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, versierd met palmet met bloemen en een florale gravure. MT.: L.Glazener, jl.:R:1851. 29cm. ca 192 gram. In zeer goede staat

3x Italiaanse vergulde stoelen
Resultaat: 60 EUR

Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

2x Engelse lucifersstrijkers
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot, 1860
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal graveerwerk, geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met graveerwerk op houten basement. De tabakspot is voorzien van een ...