Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse ladenkast 4262
18e Eeuwse ladenkast

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e Eeuwse spiegel 4281
19e Eeuwse spiegel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 215 x 320 cm. 4504
Perzisch kleed, 215 x 320 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Swarovski: 183225 en 248003 5533
2x Swarovski: 183225 en 248003

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Glazen ovale vaas 5561
Glazen ovale vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e eeuwse kom, zwart 7102
19e eeuwse kom, zwart

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
12x Japanse Imari schotels 7217
12x Japanse Imari schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Imari schotels 7341
3x Imari schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees sieradenkastje 7398
Chinees sieradenkastje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Imari vazen 7457
2x Imari vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ring met groene stenen 737
Ring met groene stenen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Theebus met zilver 346
Theebus met zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bijbel met zilverwerk 368
Bijbel met zilverwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren doos 674
Zilveren doos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren strooilepel 713
Zilveren strooilepel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Zilveren serveerlepels 716
2 Zilveren serveerlepels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren boerenjongenslepel 745
Zilveren boerenjongenslepel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Goldplated hanger met amethist 782
Goldplated hanger met amethist

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1191
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1381
A. Peters, Oostenrijks berglandschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1409
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Jachtdolken 2162
2x Jachtdolken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Voor-oorlogs Engels kompas 2259
Voor-oorlogs Engels kompas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Empire-stijl tafellamp 2324
Empire-stijl tafellamp

Resultaat:

70 EUR