Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse marmeren Louis Seizye pendule, 1780
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 1.200 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.

Evert Moll, Haven
Startprijs 1.200 EUR

Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.200 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een rail met baguette geslepen diamanten, verlopend in breedte met in het midden van de ring een rechthoekige zetkast met 5 baguette geslepen d...

6x 18e Eeuwse Chinese vleesschotels
Startprijs 1.150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met haven/pagode decor. Octagonaal. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

Zeer grote Queng Lung schotel ø 41,5 cm.
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse geldkist
Startprijs 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...

Witgouden armband
Startprijs 1.100 EUR

Elegante witgouden armband, 585/000, breed model met baksteenschakels in het midden en langs de randen voorzien van 2 banden met vossenstaartschakels. Met bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. lengte ...

Geelgouden fantasie ring met diamant en robijn
Startprijs 1.035 EUR

Geelgouden fantasiering, 750/000, met robijn en diamant. Gouden ring met een witgouden zetting in de vorm van een rozet met 3 rond gefacetteerde robijnen en 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,...

Oude Chinese jade gesneden beker
Startprijs 1.000 EUR

Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 1.000 EUR

Licht blauw geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en opgewerkte ringen. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.

Empire chiffoniere
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...

Duitse Gründerzeit staande klok, 1890
Startprijs 1.000 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...

Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.000 EUR

Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden harthanger met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Witgouden harthanger, 750/000, met diamant. Strakke hanger in de vorm van een plat hart in de ogen bezet met 13 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. Grootte 16x19mm. ca 6 gram. Nieuw

Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...

Gouden rijring met smaragd en diamant
Startprijs 1.000 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een dubbele rijring met 2 banden bezet met vierkant geslepen smaragden, totaal ca 1,05 ct gezet in vierpootchatonnen met daartussen 32 zeer kleine dia...

Gouden choker met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...