Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing asbak
Resultaat: 35 EUR

Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Oude globe
Resultaat: 35 EUR

Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.

Tinnen po, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse tinnen po met bodemmerken. Afmeting: 16 x 30 x ø 24 cm. In goede staat.

5x Cloisonne
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei, schildpad en vier vogels. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Doos diverse Hummel artikelen
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...

Jugendstil lectuurhouder
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

2,5 Gulden 1938, grof Haar
Resultaat: 35 EUR

Munt van 2,5 Gulden 1938, grof haar.

Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren
Resultaat: 35 EUR

Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.

19e Eeuws religieus beeld
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws notenhout gestoken religieus beeld. Armen missen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

3x Bronzen dieren
Resultaat: 35 EUR

Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen serviesgoed. Circa 1880. Bestaande uit: Zeven kopjes, twee schotels. Met floraal/geisha decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 11,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Queng Lung vleesschaal, gelijmd. Republiek Familie Rose vaas, chip gelijmd. 19e Eeuwse Chinese vaas met tekst + Familie Rose decor, oren afgebro...

4x Antiek Japans porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke plated kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Broche hanger met camee
Resultaat: 30 EUR

Grote broche/hanger met een camee, in een witmetalen rand versierd met parels. 37x49mm. In goede staat

Zilveren vaas & schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vaas en schaaltje, vaasje, 925/000, op ronde voet met gekrulde appliqueen en een aculadevormige rand, ø6,3x17cm, Birmingham ,jl.: O:1938. En een rond schaaltje, 800/000 op drie bewerkte voetj...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

klein zilveren schaaltje, 925/000, ovaal model met filetrand. 51x65mm. ca 14,7 gram. MT.: Siebel b.v. 's Gravenhage. jl.:l:1995. Als nieuw

Zilveren bakje & asbak
Resultaat: 30 EUR

Zilveren bakje en asbak. Klein zilveren bakje met bewerkte oortjes voorzien van een voorstelling met koeien, 835/000, 8x5x1cm, en een ronde Djokja zilveren asbak, 800/000. ø 12x2cm. Totaal ca 99 gram....

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

Zilveren collier met bal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 800/000, met bal, 925/000. Lang gourmetcollier met daaraan een tinkelbal met zonnen, manen en sterren. lengte 82 cm. grootte 4cm. In goede staat

Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Lezende man bij olielamp. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x Japanse zijde schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.

C.G. van Os, Aalscholvers
Resultaat: 30 EUR

C.G. van Os. 20e Eeuw. Aalscholvers. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.