Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote koekoeksklok 3644
Grote koekoeksklok
Startprijs 425 EUR
Antieke Majolica Lenzkirch pendule 3645
Antieke Majolica Lenzkirch pendule
Startprijs 320 EUR
Verkocht
2x Kolomklokken 3646
2x Kolomklokken

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3647
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

200 EUR

Art Deco pendule, 1925 3648
Art Deco pendule, 1925
Startprijs 90 EUR
3-Delig Frans klokkenstel, 1880 3649
3-Delig Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 240 EUR
Russische koekoeksklok 3650
Russische koekoeksklok
Startprijs 30 EUR
Frans klokkenstel, 1920 3651
Frans klokkenstel, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Scheepsklok+barometer 3652
Scheepsklok+barometer

Resultaat:

25 EUR

3-Delig Frans pendule stel 3653
3-Delig Frans pendule stel
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Lot miniatuurklokjes 3654
Lot miniatuurklokjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3655
Franse comtoise

Resultaat:

60 EUR

3-Delig pendule stel 3656
3-Delig pendule stel
Startprijs 270 EUR
Verkocht
Warmink tafelklok 3657
Warmink tafelklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse wandklok, 1910 3658
Antieke Amerikaanse wandklok, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1870 3659
Franse portaalklok, 1870

Resultaat:

130 EUR

Staande klok 3660
Staande klok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Franse wekker, 1890 3661
Antieke Franse wekker, 1890

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke paardjesregulateur, 1890 3662
Antieke paardjesregulateur, 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schwarwalder klok 3663
Schwarwalder klok

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3664
Friese staartklok

Resultaat:

150 EUR

Engelse staande klok 3665
Engelse staande klok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Friese stoelklok 3666
Friese stoelklok

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Pfeilkreuz tafelklok, 1890 3667
Pfeilkreuz tafelklok, 1890

Resultaat:

70 EUR