Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Charles Dix pendule, 1830 3524
Franse Charles Dix pendule, 1830
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Staande Amsterdamse klok 3525
Staande Amsterdamse klok

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule, 1840 3526
Charles Dix pendule, 1840

Resultaat:

150 EUR

Vergulde cloisonne klok 3527
Vergulde cloisonne klok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1820 3528
Franse pendule, 1820

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse pendule 3529
19e Eeuwse Franse pendule

Resultaat:

300 EUR

Antiek Frans klokkenstel 3530
Antiek Frans klokkenstel
Startprijs 140 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3531
Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR
Marmeren klokken stel 3532
Marmeren klokken stel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1880 3533
Franse pendule, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Engelse staande klok, 1800 3534
Antieke Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

180 EUR

Friese stoelklok 3535
Friese stoelklok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote Franse pendule, 1890 3536
Grote Franse pendule, 1890

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse haantjes comtoise, 1800 3537
Antieke Franse haantjes comtoise, 1800

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3538
Friese staartklok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Klok met barometer 3539
Klok met barometer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Art Deco pendule, 1930 3540
Art Deco pendule, 1930

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek Fayence klokkenstel, 1880 3541
Antiek Fayence klokkenstel, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke regulateur 3542
Antieke regulateur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3544
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Gustav Becker jaarpendule 3545
Antieke Gustav Becker jaarpendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Engelse wandklok, 1900 3546
Engelse wandklok, 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Friese dubbelkapper staartklok 3547
Friese dubbelkapper staartklok

Resultaat:

325 EUR