17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met brons. Circa 1850. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Oud hertengewei tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: 69 x ø 40 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen petroleumlamp met Barok-voorstelling, figuren en druivenranken. Circa 1880. Historisme. Voet iets scheef. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke visitekaarten houders. Eén maal schildpad, minimale beschadigingen. Eén maal parelmoer, goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten kistje met florale intarsia. Sleutel mist. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.