Twee oude Philips radio's. 50-er Jaren. Eén maal B1 x 92 A/69. Eén maal L3 x 71 T. Functies niet getest. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronskleurige houtgestoken wandconsoles. Afmeting: 30 x 15 x 14 cm. In goede staat.
50-er Jaren pianoverlichting met harp. Koper met albast. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse albasten plaquette in lijst. Italiaanse boeren voorstelling met vee. Afmeting: 11 - 8 cm. In goede staat.
Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.
Antieke cloisonne lucifershouder, circa 1900 + gietijzeren weegschaal met E.N.K. Schutzmarke. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.
Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen po met bodemmerken. Afmeting: 16 x 30 x ø 24 cm. In goede staat.
Vijf delen oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei, schildpad en vier vogels. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere: Vier maten, twee kraantjeskannen, één eikeltjeskan. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Composiet figuur. Discuswerper. 20e Eeuw. Albast effect. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder barometer met thermometer, ranken decor. Circa 1900. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.