Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

8x Diverse blikken 2365
8x Diverse blikken
Startprijs 50 EUR
12x Reclame blikken 2366
12x Reclame blikken
Startprijs 50 EUR
3x Antieke theeblikken 2368
3x Antieke theeblikken
Startprijs 50 EUR
5x Antieke kandelaren (divers) 2083
5x Antieke kandelaren (divers)
Startprijs 60 EUR
Majolica petroleumlamp 2131
Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
Majolica petroleumlamp 2135
Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
2x 18e Eeuwse bijbels 2139
2x 18e Eeuwse bijbels
Startprijs 60 EUR
2x China, Vaas + pelgrimsfles 2181
2x China, Vaas + pelgrimsfles
Startprijs 60 EUR
3x Antiek koperwerk 2184
3x Antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR
Antieke gashanglamp, 1900 2192
Antieke gashanglamp, 1900
Startprijs 60 EUR
Beschilderd dienblad 2200
Beschilderd dienblad
Startprijs 60 EUR
Antieke kraantjeskan 2201
Antieke kraantjeskan
Startprijs 60 EUR
Antieke aker 2250
Antieke aker
Startprijs 60 EUR
Bakelieten veldtelefoon 2261
Bakelieten veldtelefoon
Startprijs 60 EUR
2x Religieus/devotie 2282
2x Religieus/devotie
Startprijs 60 EUR
Groot tuinbeeld 2331
Groot tuinbeeld
Startprijs 60 EUR
Mahonie kistje 2106
Mahonie kistje
Startprijs 70 EUR
2x Antiek gestoken panelen 2158
2x Antiek gestoken panelen
Startprijs 70 EUR
2x Lederen dieren, Olifant + leeuw 2159
2x Lederen dieren, Olifant + leeuw
Startprijs 70 EUR
6x Diversen 2305
6x Diversen
Startprijs 70 EUR
Antiek scheepskompas 2041
Antiek scheepskompas
Startprijs 75 EUR
Antiek scheepskompas 2042
Antiek scheepskompas
Startprijs 75 EUR
2x Mahonie kistjes 2108
2x Mahonie kistjes
Startprijs 75 EUR
Zware vernikkelde deurstop, 1900 2125
Zware vernikkelde deurstop, 1900
Startprijs 75 EUR
7x Reclame asbakken 2363
7x Reclame asbakken
Startprijs 75 EUR
Antieke petroleumlamp, 1900 2394
Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 75 EUR
Kutanilamp met brons 2049
Kutanilamp met brons
Startprijs 80 EUR
2x Kandelaren brons/porselein 2080
2x Kandelaren brons/porselein
Startprijs 80 EUR
2x Grote wandlampen 2088
2x Grote wandlampen
Startprijs 80 EUR
Grote houtbak met zwaan decor 2118
Grote houtbak met zwaan decor
Startprijs 80 EUR
Antieke accordeon, 1900 2167
Antieke accordeon, 1900
Startprijs 80 EUR
Tinnen kraantjeskan 2202
Tinnen kraantjeskan
Startprijs 80 EUR
Afrikaanse kunst, (6x) 2212
Afrikaanse kunst, (6x)
Startprijs 80 EUR
Portre Montre 2227
Portre Montre
Startprijs 80 EUR
Kazuifel 2280
Kazuifel
Startprijs 80 EUR
10x Tin (divers) 2291
10x Tin (divers)
Startprijs 80 EUR
2x Zuid Afrika schaakspelen 2386
2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 80 EUR
19e Eeuwse lakdoos met portret 2104
19e Eeuwse lakdoos met portret
Startprijs 90 EUR
2x Pedagogische skeletten paard 2161
2x Pedagogische skeletten paard
Startprijs 90 EUR
Antiek houten beschilderd kermispaard 2022
Antiek houten beschilderd kermispaard
Startprijs 100 EUR
Oud edelhert gewei 2026
Oud edelhert gewei
Startprijs 100 EUR
Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri 2054
Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri
Startprijs 100 EUR
Antiek keramieken dienblad, 1880 2058
Antiek keramieken dienblad, 1880
Startprijs 100 EUR
Imari lamp 2067
Imari lamp
Startprijs 100 EUR
Bronzen kandelaar 2071
Bronzen kandelaar
Startprijs 100 EUR
Antieke merklap in lijst 2072
Antieke merklap in lijst
Startprijs 100 EUR
Antieke messing hangpetroleumlamp 2171
Antieke messing hangpetroleumlamp
Startprijs 100 EUR
Antieke Neo Gotische gaslamp 2172
Antieke Neo Gotische gaslamp
Startprijs 100 EUR