Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Twee maal China. Eén kopergedreven vaas met voorwerpen en tekens. Eén porseleinen pelgrimsfles met draken. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Lot van negen Engelse bronzen drukgewichten. Deels vernikkeld. Afmeting: 3 - 19 cm. In goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude accordeon in koffer. Gemerkt Amoretta. Circa 1930. Afmeting: 39 x 20 x 42 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten gestoken panelen in lijst. Historisme. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met paardengespan en drie figuren. Vischnyakon. Binnendeksel origineel etiket. Afmeting: 7,2 x 8 x 9,7 cm. In zeer goede staat.
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1910 met florale en jugendstilldecor, lamp is electrisch. 95x45Ø in goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Majolica met messing en pimpelmees decor. Eén maal compositie-metalen figuren lamp. Fluitspelend kind. Afmeting: H 55 - 73 cm. In goede staat...
Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen petroleumlamp met Barok-voorstelling, figuren en druivenranken. Circa 1880. Historisme. Voet iets scheef. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.
Zes-lichts prismen-glazen zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 48 cm. In goede staat.
Vijf antieke messing kaarskandelaren/blakers. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen bronskleurige gepatineerde Jugendstil vazen met putti en floraal decor. Op marmeren basement. Circa 1910. Eén handvat mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 31 cm. In...
Twee messing vuurbokken met leeuwenkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Prachtige grote Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met opengewerkte bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Duitse uit lindenhout gestoken gemsbok op rots. Circa 1930. Glazen ogen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Rijk uitgevoerde Hollandse Louis Seize-stijl mahoniehouten barometer met intarsia, tinnen plaat, halve zuilen met messing kapitellen. 20e Eeuw. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.