Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tiffany-stijl tafellamp 2189
Tiffany-stijl tafellamp

Resultaat:

60 EUR

2x China, Vaas + pelgrimsfles 2181
2x China, Vaas + pelgrimsfles
Startprijs 60 EUR
Lot Engelse drukgewichten (9x) 2178
Lot Engelse drukgewichten (9x)
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek fotoboek met speeldoos 2175
Antiek fotoboek met speeldoos

Resultaat:

100 EUR

Antieke Neo Gotische gaslamp 2172
Antieke Neo Gotische gaslamp
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke kinder-viool, 1900 2169
Antieke kinder-viool, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Accordeon in koffer, 1930 2166
Accordeon in koffer, 1930

Resultaat:

50 EUR

2x Antiek gestoken panelen 2158
2x Antiek gestoken panelen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Messing asbak 2155
Messing asbak

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zeldzame spuitwaterfles, 1930 2152
Zeldzame spuitwaterfles, 1930

Resultaat:

70 EUR

Zeldzame Russische lakdoos 2149
Zeldzame Russische lakdoos
Startprijs 225 EUR
2x Antiquarische Engelse bijbels 2146
2x Antiquarische Engelse bijbels
Startprijs 40 EUR
3x Antieke Engelse bijbels 2138
3x Antieke Engelse bijbels
Startprijs 150 EUR
Majolica petroleumlamp 2135
Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
2x Antieke petroleumlampen 2132
2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Jugendstil petroleumlamp 2129
Jugendstil petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen 2126
2x Antieke petroleumlampen

Resultaat:

110 EUR

Grote houtbak met zwaan decor 2118
Grote houtbak met zwaan decor
Startprijs 80 EUR
Voor-oorlogs scheepskompas 2115
Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Documentenkistje 2112
Documentenkistje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Antieke dekseldozen 2109
3x Antieke dekseldozen

Resultaat:

70 EUR

Mahonie kistje 2106
Mahonie kistje
Startprijs 70 EUR
Bronzen hanglamp 2098
Bronzen hanglamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke petroleumlamp 2095
Antieke petroleumlamp

Resultaat:

50 EUR

Design bureaulamp 2092
Design bureaulamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Tafellampen (brons) 2089
2x Tafellampen (brons)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6-Lichts kroonluchter 2086
6-Lichts kroonluchter

Resultaat:

170 EUR

5x Antieke kandelaren (divers) 2083
5x Antieke kandelaren (divers)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
19e Eeuws wandrek 2075
19e Eeuws wandrek

Resultaat:

70 EUR

Antieke merklap in lijst 2072
Antieke merklap in lijst
Startprijs 100 EUR
Majolica petroleumlamp, 1910 2069
Majolica petroleumlamp, 1910
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Empire theestoof 2066
Empire theestoof

Resultaat:

325 EUR

Lampenvoet 'Kabouter', 1920 2063
Lampenvoet 'Kabouter', 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910 2055
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Messing vuurbokken 2052
2x Messing vuurbokken

Resultaat:

40 EUR

Kutanilamp met brons 2049
Kutanilamp met brons
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gestoken gemsbok, 1930 2046
Gestoken gemsbok, 1930

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Historisme pronkvazen, 1890 2043
2x Historisme pronkvazen, 1890

Resultaat:

70 EUR

Houten wandversiering, 1920 2035
Houten wandversiering, 1920
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen vijzel, 18e eeuw 2032
Bronzen vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vergulde dekseldoos 2029
Vergulde dekseldoos

Resultaat:

80 EUR

Oud edelhert gewei 2026
Oud edelhert gewei
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Hollandse barometer 2023
Hollandse barometer

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek beschilderd wagenschot 2020
Antiek beschilderd wagenschot

Resultaat:

200 EUR

Zwitserse speeldoos, 1880 2012
Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 190 EUR
Speeldoos + platen, 1880 2009
Speeldoos + platen, 1880
Startprijs 300 EUR
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist 2006
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke dekselbokaal 2003
Antieke dekselbokaal

Resultaat:

375 EUR